Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: zmiany w ustawieniach reagowania kibiców na reklame
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam.
Po ostatnim odłaczeniu się servera zauważyłem pewne "drobne zmiany".
Mianowicie , chodzi o ilosc osób przychodzacych na mecze.
Tak , sprawdziłem jakie były ilosci osób na meczach podczas kazdej pogody (tzn , slonce , deszcz, zachmurzenie) . wyniki finansowe zawsze były takie same (+/-1,5tys zł) np :
przy takim samym nakładzie na reklamę w 3 meczach w deszczową pogodę było 350k, 348,5k,351k.
analogicznie w sloneczne dni i zachmurzenie sytuacja sie powtarzała - dochody były stabilne.

natomiast po "odłączeniu się" servera zarówno w sparingach jak i meczach ligowych oraz czwórmeczach i indywidualnych , cały czas z takimi samymi ustawieniami finansów zauważyłem znaczne spadki dochodów :
przy meczach ligowych 20-30k, przy czwórmeczach 2-3k, indywidualne 3-5 k .

w związku z tym , chciałbym zapytać czy coś było "majstrowane" w kodzie itp i dobrze by było dostać info co to było , by móc zaktualizować swoje ustawienia.

Pozdrawiam.
Nic nie było w tym zmieniane. Pad serwera nie ma z tym nic wspólnego.
to dziwne , bo porównywalem dosyc szczegółowo notatki i sa ewidentne różnice we wpływach - podkreslam , nie zmieniałem ustawień typu reklama i ceny biletów.
Nie pamiętam jak to było wcześniej, ale różnice są za duże w zależności od pogody. Między słońcem a deszczem jest jakieś 40 % różnicy więc "trochę" nie haloo.
to juz nawet nie chodzi o fakt róznicy wpływów przy innych warunkach pogodowych, ale o fakt roznicy przy takich samych tzn porownywalem mecze wedlug wzoru słonceZdezorientowanyłonce , deszcz:deszcz, zachmurzenie :zachmurzenie , podkresle jeszcze raz ze cały czas ustawiam te same wartosci dla reklamy i cen biletow .