Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błędy forum i gry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam tak jak w temacie prosimy z stefikiem4 żeby pisac tutaj błędy w grze Uśmiech

Dziękujemy za każdą pomoc
im więcej pomocy tym więcej rozbudowy w grze Uśmiech
P.S przepraszam za błędy ale piszę do 31 na niemieckiej klawiaturze :/
Chodzi oczywiście w tym temacie tylko o błędy literówek w wyrazach/zdaniach.

Pozostałe błędy normalnie w dziale błędy, a tutaj TYLKO literówki.
Stefik4, przykro mi to mówic, ale wykazałeś się idiotyzmem wklejając temat mojego młodszego brata.
Nic mu nie ukradłem, pomysł ze "zgłaszaniem literówek" był mój, a on tylko podał mi jeden przykład.
Może to głupie, że kłócimy się o takie beznadziejne sprawy, ale to jest bezsensowne - powierzasz taką funkcję mojemu bratu który nawet nie umie poprawnie pisac (Spójrzcie na posty Bronka)...
Dlatego proszę Cię, byś w przyszłości pomyślał, zanim oddasz pod opiekę cokolwiek mojemu bratu.
Poza tym, porównaj temat jego i mój, który jest ładniejszy i kogo zdania są bardziej zrozumiałe... (porównaj nasze posty).
Mam nadzieję, że temat trafi w moje łapki i się nim zaopiekuję, bo nawet się mnie nie zapytałeś, czy to plagiat, uwierzyłeś po prostu na słowo temu małolatowi.
Pozdrawiam Uśmiech

EDIT: 1. Dobra, dostanę swoje ostrzeżenia, może mi się należy - ale i tak nalegam, by tematu nie dostała osoba tak niekompetentna.

2. "Piszę szybko więc nie patrze co pisze" - hahahaha Duży uśmiech
Większej głupoty nie słyszałem. Jesteś po prostu dzieckiem, które nie potrafi pisac i przed każdą kropką robi spacje Duży uśmiech
1. Ostrzeżenie powinno byc za spam nie ten temat
2. Piszę szybko więc nie patrze co pisze Uśmiech
Omg o co wy się kłócicie? Przecież za zgłoszenie błędu nie ma żadnych dodatków wiec to obojętne kto zgłosi.
Jak mój brat przeczytał Twój post, to powiedział : "no ja to wiedziałem, tylko sobie chciałem ponabijac posty"...
Gratki, Stefik...
Boże, widzisz a nie grzmisz...
Poza tym, mam nadzieję, że mój brat zgodził się i przywrócicie mój temat ;x
hahaha nie kłam omg