Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: IMSW oraz MIMSW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Są osoby które narzekają iż oprócz IMSW nie ma innych zawodów. Ja proponuję rozdzielić zawody tak by były one tylko dla seniorów(IMSW) oraz takie tylko dla młodzików(MIMSW). Wyglądać miało by to mianowicie w taki sposób iż IMSW pozostają na takich zasadach jak są do tej pory z tym iż są tylko dla seniorów. Natomiast MIMSW działo by na takim samym systemie awansów i eliminacji jak zawody seniorskie, z tym iż odbywały by się w inny dzień(z obawy iż może dochodzić do błędów w grze gdzie zawodnicy mogą startować tam gdzie nie powinni). Nie wiem ilu jest juniorów w grze ale przypuszczam iż mniej niż seniorów tak wiec proponuję by udział w zawodach brało 512 zawodników. Organizatorami zawodów IMSW jest pierwsze 255 drużyn najwyżej z pośród rankingu stadionów, na MIMSW organizowały by drużyny od miejsc 256 w dół(nie znam dokładnej ilości zawodów więc nie podaję do którego miejsca mogło by to być). Oczywiście na MIMSW przychodzi mniej widowni niż na zawody IMSW.


Temat do dyskusji czy zgodzicie się na takie coś(lub coś podobnego) oraz czy spodoba się to osobą zarządzającym grą. No i oczywiście czy uda się coś takiego wprowadzić. Pozdrawiam

PS to tylko propozycja Uśmiech
w nowej wersji będzie coś takiego najprawdopodobniej a nowa wersja będzie po nowym sezonie
Potwierdzam że będą IMSW dla juniorów. Bo już jakiś czas temu robiliśmy wstępne przymiarki ze Stefikiem.
wszystko ok ale to kolejne zawody dla E-ligi, a my - niższe ligi też chcemy grać - dlatego ja się pytam co z pomysłem ru3k na temat pucharu gry w wersji rozszerzonej? lub pucharu gry dla poszczególnych lig?
Moim zdaniem IMSW nie powinno byc 'tylko' dla seniorow bo niby dlaczego? dyskryminacja? w normalnym zuzlu w IMP startuja przeciez juniorzy!

anonim-04

Zorganizujcie tutaj gp zeby bylo jeszcze ciekawiej
Hmm aby wszystko miało sens ważne aby doprowadzić do tego że zawody w SW to nie szachy a prawdziwy mecz.

Rozumiem że umiejętności zawodnika są ważne ale nawet mam u siebie zawodników, którzy posiadają zbliżone noty a ten ciut mocniejszy jest szybszy o ok 0,7 sec co jest przepaścią.

Mniejsze różnice czasowe powinny być wprowadzone to wtedy będziemy mieli ciekawe zawody indywidualne jak i drużynowe.

Także zdecydowanie jest za mało losowości z chorobami, grypa zołądkowa czy zwykła.

I np zespół który był murowanym faworytem ma pewien kłopot.
(2013-03-27, 20:52:06)Marek79 napisał(a): [ -> ]Moim zdaniem IMSW nie powinno byc 'tylko' dla seniorow bo niby dlaczego? dyskryminacja? w normalnym zuzlu w IMP startuja przeciez juniorzy!

ale z tego co pamiętam to IMSW jest wybieranych najlepszych 4 zawodników z drużyny (w przypadku 2 ligowca)
na razie pozostanie tylko IMSW. Zamykam