Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Czy to błąd silnika ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
No trochę to za długo trwa.
jeszcze przy poprzednik silniku sprawność nie miała takiego znaczenia ja kupiłem zawodnika ze średnia ok 55 ale sprawność 0 no i był moim najlepszym zawodnikiem aktualnie ma średnia 56,2 sprawnośc 8% i jest gorszy od zawodnika ze średnia 53 tylko że tamten ma spranośc 87% ...troszkę to nie uczciwe bo przy starym silniku nie było mowy o takim znaczeniu sprawności a tu nagle się okazuje że polowa moich zawodników nie nadaje się do jazdy w zawodach ...bo objedzie ich każdy junior byle by mił spranośc na poziomie 70-80%
Trochę tragedia bo dałem 1,5 mln i na razie kicha ale z drugiej strony teraz się będzie liczyło by zawodnik odjechał swoją ilość biegów i gracze którzy tego pilnują będą bardziej uprzywilejowani.

Teraz żeby sprzedać dobrze dobrego zawodnika trzeba mu sprawność podwyższyć i myślę że to może zmniejszyć ilość graczy którzy kupują zawodników na handel

Tu przydałby się jakiś trening lub obóz sprawnościowy !!!
Też dziwne że jak zawodnik miał sprawność 0 to był lepszy od tych ze sprawnością
Zgadzam się z przedmówcami... Trochę to irytujące... Ja rozumiem sprawność ważna rzecz, ale powiedz mi (Stefik) jak jeden z najlepszy zawodnik w mojej drużynie z dnia na dzień staje się najsłabszym? A teraz jak się ma do tego wszystkiego doświadczenie? Czy ono również ma spore przełożenie na jazdę zawodnika (prócz startu oczywista)?

Chciałbym przypomnieć, że ogólne zadowolenie z nowego silnika (również i moje) po testach, które były wykonywane nie wskazywały na tak duże znaczenie sprawności. Testowaliśmy i chwaliliśmy coś innego... teraz dostajemy lekko śmierdzącego zbuka.
W dniu dzisiejszym z Heniem ogarnęliśmy współczynnik sprawności i wygląda to tak na przykładzie meczu:

http://www.speedway-world.pl/i,live-37077

Zawodnik: Kacprzak
bieg 8 sprawnosc 19
bieg 10 sprawnosc 50
bieg 12 sprawność 100

różnice czasowe widać w relacji live.
No i tak jest lepiej
Teraz wszystko wiadomo Oczko
a czemu w 13 biegu jechało 3?a nie 4
(2011-08-06, 16:43:23)Zdunek napisał(a): [ -> ]a czemu w 13 biegu jechało 3?a nie 4

Zdukek jechało 4 tylko akurat jak zrobiłem zmianę Grabowskiego w biegu 13 to rozegrał się właśnie bieg i nie pokazało w wynikach biegu ale punkty mu przyznało normalnie za ten bieg Oczko
Stron: 1 2