Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: NAPRAWA MOTORÓW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

daehniks1

jezeli jest mozliwosc to mam prozbe aby przedyskutować pomysł aby w parkingu była opcja automatychnego naprawiania motorów z prostego powodu podczas meczu ligowego mocno meczące jest ciagłe wchodzenie do parkingu aby naprawic zawodnikowi motor na nastepny biegUśmiech naprawiajac motor tracimy czas i przyjemnosc,satysfakcje z brania czynego udziału w meczuUśmiech bieg jest co 2 min i tak naprawde tracimy cenne sekundy Uśmiech mozna by było dodac opcje czy motory maja byc automatycznie naprawiane czy tez nie ): gracz sam mógłby wybrac Uśmiech pozatym gracze którzy nie moga byc live na meczu aby naprawiac sprzet mieli by wiekrze szanse w meczu a gracz online wiekrzą przyjemnosc z meczu jak jedzie z graczem offline Uśmiech co wy na to??
ja jestem na nie, ten komu zależy na wynikach na najważniejszych meczach jest przeważnie online, naprawienie motorów to nie taki duży kłopot, kilka sekund i są naprawione, 2 minuty pomiędzy biegami spokojnie wystarcza na dokonanie zmian czy naprawy,

daehniks1

tak?? a jak jedziesz na wyjezdzie i ziomek da ci taka godzine co ci nie pasuje??u siebie ok mozna naprawiac motory bez problemu Uśmiech a na wyjezdzie?? pozatym dochodzi jeszcze to ze to jest niesamowicie nudne i monotonne ja osobiscie wole sie delektowac meczem i myslec kogo w jakim biegu wysłac do boju niz klnikac napraw,napraw Uśmiech problemu dla mnie nie ma jak takiego bo 2 okna otwieram tyle ze mecz ucieka a jest go 30min 1 raz w tygodniu Uśmiech
Krótko i na temat: na nie! Może też jeszcze skład na każdy mecz ma być wybierany automatycznie i zmiany w meczu będą się same robić, co?
kup vipa i bedziesz mial Napraw wszystkie i po problemie Oczko

Na nie,

daehniks1

stefik nie o to chodziUśmiechUśmiech napraw wszystkie czy nie UśmiechUśmiech i tak musisz wchodzic co 2-3 biegi i wciskac napraw wszystkieUśmiechUśmiech bo jak zawodnik jedzie co w 1 biegó to ten sam jedzie w 3-4 UśmiechUśmiech itd Uśmiech


//Problemy z innymi rozwiązujemy na priv.
Rurek.
Nie jak dla mnie nie. Może i faktycznie było by to wygodniejsze, ale... czemu nie skorzystać z nieszczęścia przeciwnika, że nie może być online podczas meczu... hehe ]:->

daehniks1

(2011-08-08, 16:19:05)Rurek napisał(a): [ -> ]Nie jak dla mnie nie. Może i faktycznie było by to wygodniejsze, ale... czemu nie skorzystać z nieszczęścia przeciwnika, że nie może być online podczas meczu... hehe ]:->


hmmm wiesz moze dlaczego?? bo ja gram gla przyjemnosci i satysfakcji i wole przegrac 2 punktami po zacietym meczu w którym sa emocje niz wygrac i miec radoche z meczu do 30 bo koles był offline
http://www.speedway-world.pl/forum/showt...hp?tid=406

zobacz sobie tutaj co napisał damian12345 Uśmiech i to jest podejscie do gry zaciete mecze a nie nabijanie wyników kosztem bo ustawiłem mecz na rano a koles zaspał
(2011-08-08, 10:51:56)damianj002 napisał(a): [ -> ]ja jestem na nie, ten komu zależy na wynikach na najważniejszych meczach jest przeważnie online, naprawienie motorów to nie taki duży kłopot, kilka sekund i są naprawione, 2 minuty pomiędzy biegami spokojnie wystarcza na dokonanie zmian czy naprawy,

Myślę, że tu post kolegi wyjaśnia wszystko. "ten komu zależy na wynikach na najważniejszych meczach jest przeważnie online"

Zawsze można się dogadać z przeciwnikiem co do godziny meczu. Nie sądzę aby to był, aż taki problem.

daehniks1

//Problemy z innymi rozwiązujemy na priv.
Rurek. rurek a dopisz jaki problem?? hehe
kto to jest ci inni??)Uśmiech jakas grupa?? czy jak??UśmiechUśmiech bo post tłumaczy fakt ze nawet vip nie rozwiazuje problemu UśmiechUśmiech

// Jest to dzial do rozmowy na temat ulepszeń w grze, a nie oskarżanie użytkownika Piter4 o nabijanie sobie postow.
Rurek.
Ja jestem również na nie, ponieważ to nie jest aż taka ciężka robota Uśmiech
może w grze zrobić taki automat że komputer gra za nas a my nawet nie musimy nic robić???

Na NIE
Zamykam, Bez sens.