Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Puchar 5 ligi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Niestety manager Polish Mater Team ma zajęte terminy w całym tym tygodniu, wysłałam więc zaproszenia na 9 i 10 lipca.
Proszę o wpisanie wyniku 40-0 dla Magdy Oczko
To jak jedziecie, czy nie, bo sam już nie wiem ;D Widzę, że macie ustalony sparing jeden na 10 lipca, drugi jeszcze nie zorganizowany. Od was zależy, czy jedziecie te mecze, ja wolałbym, żebyście je odjechali chociaż w przyszłym tygodniu. Co prawda jechaliście ze sobą w grupie, ale niespodzianki zawsze się zdarzają Oczko
Tak jak pisałem wcześniej, proszę o wpisanie 40-0 i nie branie pod uwagę tego ustalonego jednego sparingu. Pozdrawiam
60:30-WRZ-Ks Falubazteam
40:50- Ks.Falubazteam vs. WRZ
wyslalem zapki Orly na:
10.07 wyjazd
16.07 dom
zapka na 10.07 została odrzucona wnosze o wo.
KS Skarpa Testament Toruń 71:19 orly
Szczegółowe podsumowanie turnieju powinna pojawić się dziś wieczorem, ewentualnie jutro rano.
no to czekamy na podsumowanie Uśmiech
Chciałbym przeprosić, że tak długo musieliście czekać, ale trudno mi znaleźć czas w te wakacje ;D

A więc, podsumowując zakończyliśmy nasz turniej, który obfitował w różnego rodzaju niespodzianki, dla innych pozytywne, a dla innych negatywne. Walka w grupach o najwyższe miejsca trwała do ostatnich biegów, nikt się nie poddawał, myślę, że każdy chciał wypaść z jak najlepszej strony.
W turnieju tym, mogliście sprawdzić umiejętności waszych zawodników z pozostałymi drużynami 5 ligi. Jest mi miło, że tak aktywnie braliście w tych rozgrywkach udział, nie było zbyt wielu przeszkód, co umożliwiło poprawne przeprowadzenie całego turnieju.
Chciałbym pogratulować wszystkim, a szczególnie drużynom, które stanęły na podium rozgrywek, a mianowicie:

Pierwsze miejsce Primavera Toruń (Piotrowskp)
Drugie miejsce U Leszno (MGRBarto)
Trzecie miejsce KM Psie Pole (Sandro85)

Pozostałe miejsca:
4. PająkTeam (radzik75)
5. WRZ (mundek)
6. Ks.Falubazteam (demolka1)
7. Tarnowskie Jaskółki (Magda)
8. Polish Master Team (Chris)

9. BestTeam (bestsim)
10. ZKŻ Wilkanowo (grzech)
11. DKŹ Unia Dębica (Zuma07)
12. Polonia birmingham (radek42)
13. unia tarnów19993 (anonim-04)
14. Bandyci Płytnica (siara1111111)
15. KS Skarpa Testament Toruń (Testament)
16. orly (wiolad)

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział i życzę jak najwięcej sukcesów w przyszłości Uśmiech Jeżeli macie jakieś uwagi, zastrzeżenia to piszcie. ;]
Dzięki za zorganizowanie turnieju Uśmiech i gratuluje zwycięstwom i życzę powodzenia w dalszych rozgrywkach speedway world Uśmiech
to co zbieramy sie za druga edycje Duży uśmiech
Gratulacje dla wszystkich za zaangażowanie, oraz udział w tym turnieju. Pamiętajmy że jest to gra i najważniejsza jest zabawa Uśmiech Powodzenia w swoich grupach ligowych i wielu sukcesów oraz awansów w przyszłości Uśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9