Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Liga: 1 liga 2 klasa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
podziekowania dla wszystkich za miniony sezon pzdr
Hej, także pozdrawiamy, życzymy szybkiego powrotu Oczko no i zaczynamy nowy sezon.

Jakieś wzmocnienia u Was były w okresie obozów ? Bo ja dzisiaj poluje na przynajmniej jednego juniora, żeby zastąpić mojego który przeszedł w wiek seniora Oczko

Pierwszy meczyk bardzo ciężki bo z Unią Tarnów I, w tym sezonie jak widzę dwa zespoły z Rzeszowa. Walka o awans pewnie będzie się toczyła pomiędzy: ZKS Zdunek Rzeszów, Polmo, Unia Tarnów I i Unia Leszno (kolejność przypadkowa). Marcin Gw chyba szuka wzmocnień, a jeżeli takie poczyni też może się włączyć do walki. Ja po cichu też liczę na otarcie się o podium Oczko
Witam starych i nowych ligowiczów.

Mój kolejny sezon w tej grupie, walki będzie co niemiara bo dużo drużyn o zbliżonym potencjale.

W tym sezonie u mnie żadnych wzmocnień, doszło 2 szkółkowiczów takich sobie. Trzon tak jak w ubiegłym sezonie tylko pewnie Englard będzie więcej jezdził.
Pierwsza runda jak dla mnie ciężka bo mecze trudniejsze na wyjazdach wszystko zależy od tego ile punktów w tych meczach zgubię ale cel jak w ubiegłym sezonie pierwsza trójka.
Pozdrawiam.
Mi się udało kupić dobrego juniora, w piątek na wspólnym treningu pokaże co jest wart. Ale myślę, że na dzień dzisiejszy będzie szlifował formę i może w połowie sezonu się pojawi w składzie. Zdunek z tego co widziałem obczaja zawodników, więc będzie groźny Oczko
No Zdunek ma apetyt na powrót do elipy"Uśmiech
Zamykam temat i możecie otworzyć nowy. W końcu mamy nowy sezon Duży uśmiech
Stron: 1 2