Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd w pobieraniu dofinansowania dla juniora
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Błąd polega na tym, że z mojego konta zostaje zbyt często pobierane dofinansowanie dla juniora. Dziś (jak do tej pory) było to raz, wczoraj 3 razy, przedwczoraj znów raz, 05 i 04 sierpnia po razie. Chciałbym zwrócić uwagę, że mam tylko jednego szkółkowicza.

Użytkownik: fayday
Drużyna: Speedway Kanisteral

Mogę załączyć screeny jeśli to może pomóc.
był jakiś błądUśmiech
ale za każde pobranie kasy twój junior miał przetrenowany dzień więc szybciej będzie miał skok Duży uśmiech
Dokladnie jak sothis napisal, zostalo kilka razy pobrane ale przetrenowali tyle samo raazy.
OK.. Ale nadal pobiera zbyt często np wczoraj pobrało i znów dziś. Nie dałoby się nad tym jakoś zapanować? Może i trening jest szybciej w ten sposób, ale trochę się to robi mało przewidywalne, bo nie wiadomo kiedy się kasa pobiera.

Druga sprawa jest taka, że średnia juniora w szkółce skacze po każdym odświeżeniu strony. Np wchodzę pierwszy raz i junior ma średnią, dajmy na to 47,74. Wchodzę ponownie za 1 min i widzę 47,84. Odświeżam stronę i jest 47,22... znów i mamy 47,65. Czy to normalne zachowanie systemu?
Średnia zawsze będzie skakać. Jak masz vipa to różnica może być w granicach od -0,5 do +0,5 od rzeczywistej średniej. Jak nie masz vipa to w granicach od -1,5 do +1,5.
a dofinansowanie na juniora jest pobierane codziennie Uśmiech
oo... codziennie.. a to niespodzianka... wcześniej wydawało mi się, że raz w tygodniu. Oczko
nakład na szkolke jest raz w tygodniu w sobotę
(2011-08-17, 10:02:00)stefik4 napisał(a): [ -> ]nakład na szkolke jest raz w tygodniu w sobotę

no tak ale na "pojedyńczego" juniora pobierane jest co dzień a tutaj o to chodziło Duży uśmiech