Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Punktacja ligowa!?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, chciałbym aby w lidze została wprowadzona inna punktacja. A to dlatego, że przegrywając np. 46:44 jesteśmy drużyną może lepszą lub gorszą, a do naszego dorobku punktowego nic nie można sobie dopisać. Jestem za wprowadzeniem takiej punktacji

A więc:
Wygrana u siebie - 2 pkt
Wygrana u siebie 11 punktami i wyżej - 3 pkt
Remis u siebie - 1 pkt
Przegrana u siebie - 0 pkt


Wygrana na wyjeździe - 3 pkt
Wygrana na wyjeździe 11 punktami i więcej - 4 pkt
Remis na wyjeździe - 2 pkt
Przegrana na wyjeździe mniej niż 11 punktami - 1 pkt

Punkt bonusowy za wygraną w dwumeczu - 1 pkt
Na TAK! Uśmiech
jestem na NIE!! powinniśmy grać według zasad jakie są w prawdziwym żużlu Uśmiech
Jestem na nie.
Również jestem na nie, powinniśmy jeździć według zasad w naszej polskiej lidze, ponieważ są lepsze bo nasze Uśmiech
(2011-08-14, 19:52:37)MichalKR napisał(a): [ -> ]jestem na NIE!! powinniśmy grać według zasad jakie są w prawdziwym żużlu Uśmiech

Czyli Elite League to amatorska liga? ;D
miałem na myśli naszą polską lige ... to równie dobrze można wprowadzić Jokera .... tylko czy to ma sens
Kompletnie nie trafiona propozycja bo co zrobisz w przypadku kiedy jedziemy mecz z drużyną która jest już BOTem
Wtedy wiadomo że taki mecz jest wygrany wysoko. Obecna punktacja jest ok Uśmiech
Jestem na NIE!!!
jedziemy na zasadach ligi polskiej, gdybysmy jechali na zasadach ligi brytyjsiej tp druzyna gosci by dostala 1 duzy punk do tabeli. J a jestem na nie
;D no dobra to temat do usunięcia ^^


W takim razie temat zamykam Język
Henrik