Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pogoda
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Mam pytanie jak jest ustawiana pogoda na sezon?? Bo mnie to już wkur... sprawdziłem sobie cały sezon i wszystkie mecze wychodzi że mam albo w zachmurzeniu lub w padającym deszczu. A najlepszy przypadek z tego tygodnia i poprzednich gdzie słońce świeciło cały tydzień od poniedziałku do soboty w niedzielę jak miałem ligówkę u siebie padał deszcz a od poniedziałku przez kolejne 3 dni znów świeciło słońce. To jakaś paranoja. Jak to jest ustawiane?? Bo ja ani jednego meczu u siebie nie mam w pełnym słońcu.

Pozdrawiam
Niestety, nie tylko ty tak masz. Ja też nie mam ani jednego meczu u siebie, kiedy ma być słońce ;/
to jest parodia i tyle ;d

Mi itak sie najbardziej podoba "żużel w deszczu" ;d (pomysł twórców konkurencyjnej gry: http://patrolp.republika.pl/ , a twórcy tej gry go z głupotą i brakiem myślenia odgapili) ;d

Andrzej

na rozegranych do tej pory 5 meczów u siebie 3 były w deszczu a 2 przy pełnym zachmurzeniu i widzę że kolejny mecz będę miał w deszczu - to ma być normalne?
No niestety ale pogoda jest parodią w tej grze to trzeba przyznać i może poprawić to w nowszej wersji?

anonim-04

powinno to byc chociaz podzielone po rózwno czyli mamy 18 meczy to po 6 na kazda podoge a u siebie mamy 9 to po 3 razy ta sama pogoda
a jeszcze pytanie ? jak sprawdzic pogode na caly sezon ;oo?
na jutro jest tu: http://zdrowo.info.pl/pogoda.html
w zapowiedziach przedmeczowych
Pogoda zależy też z jakiego jesteś regionu ale mimo wszystko prawdą jest że w niedziele za często pada a jak już pada to moim zdanie zawody powinny być przełożone tylko nie wiem co wtedy by było ze sprawnością
No i widzę że temat ucichł. Nowy sezon i udało się jeden mecz w pełnym słońcu reszta znów w deszczu i zachmurzeniu. Czy twórcy gry zamierzają coś z tym zrobić?? W jaki sposób system ustala pogodę na sezon?? Może należy trochę zmienić proporcję. Bo w realnym świecie speedway'a mecze gdzie pada deszcz są odwoływane i przenoszone na inny dzień.