Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Stadion
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Czytałem niedawno wątek gdzie ktoś wspomniał aby urozmaicić rozbudowę stadionu. Myślę że można wprowadzić coś co przyniesie zarazem dodatkowy dochód (oczywiście nie za duży), mianowicie:

-wybuduj sklep z gadżetami klubowymi, + 3 możliwości rozbudowy:

-zwykły koszt : 50 000 zł
-mały koszt : 100 000 zł
-średni koszt : 250 000 zł
-duży koszt : 500 000 zł

Wysokość zarobków mogłaby być uzależniona np. od wyników drużyny, wyniku meczu w tym właśnie dniu.

-wybuduj budki z jedzeniem i napojami, lub (wybuduj gastronomie), analogicznie jak wyżej tylko inne koszty:

-zwykła koszt : 75 000 zł
-mała koszt : 150 000 zł
-średnia koszt : 350 000 zł
-duża koszt : 700 000 zł

Wysokość sprzedaży zależna od ilości kibiców oczywiście, oraz pogody (wiadomo jak kibica suszy w upale piwko musi być Uśmiech) z drugiej strony w słoneczną pogodę mało kto zje gorącą kiełbasę, myślę że ta kwestia jest do dogadania.

Czekam na opinie co do pomysłu, myślę że jest do poprawki, ciekawe co na to Stefik??

Pozdrawiam
było takie coś już co najmniej 3 razy proponowane więc ja jestem za... jeszcze parking było z tego co pamietam, zadaszenie i jakies inne bzdety xD

anonim-04

no wszystko ok ale skad ja mam wziasc na to wszystko?? przychodów nie przybywa a budowac chcecie coraz wiecej
Hmm ja jestem w 5 lidze i zarabiam na meczu 300 000 zł w pochmurny dzień , trzeba po prostu znaleźć złoty środek... , parking też dobra rzecz... teraz trzeba czekać aż Stefik odwiedzi ten dział
A mnie się jakoś gorąca kiełbasa ze słoneczkiem kojarzy.
Trochę wysokie koszty produkcji tych barów to pewnie zyski były by też nie małe , ale pewnie ten pomysł mógłby powiększyć różnice między bogatymi a biednymi więc raczej to by się nie sprawdziło.

Choć pomysł fajny ale niestety czuje się jakby lekki kryzys SW
wlasnie coraz bardziej odchodzimy od zuzlu s czystej postaci i zajmujemy sie kielbaskamiJęzyk moze jakies unowoczesnienie co do jazdy, zawodnikow, itp ktos wymysli?Język

anonim-04

przydało by sie trochę wiecej nieprzewidywalności w meczach ligowych
A co do kryzysu, przedstawiłem na priv Stefikowi propozycje ustalania cen na transfery, i co ?? zero jakiegokolwiek odzewu , nic jeśli właściciel tu nie zagląda i żadko komentuje to jak ma być postęp?? jak się nie wyrabia niech powoła kogoś do pomocy. Pisze żeby dawać propozycję a nawet na nie nie odpisuje , a potem wielkie zdziwienie że liczba graczy kręci się koło 800... tyle mam do powiedzenia, swoich propozycji dalej nie ma sensu dodawać bo i tak włodarze się nie interesują pozdrawiam
dobry pomysł zawsze parę groszy by więcej wpadło
(2013-06-22, 10:11:43)ggregory93 napisał(a): [ -> ]A co do kryzysu, przedstawiłem na priv Stefikowi propozycje ustalania cen na transfery, i co ?? zero jakiegokolwiek odzewu , nic jeśli właściciel tu nie zagląda i żadko komentuje to jak ma być postęp?? jak się nie wyrabia niech powoła kogoś do pomocy. Pisze żeby dawać propozycję a nawet na nie nie odpisuje , a potem wielkie zdziwienie że liczba graczy kręci się koło 800... tyle mam do powiedzenia, swoich propozycji dalej nie ma sensu dodawać bo i tak włodarze się nie interesują pozdrawiam

ten temat i dosłownie te same słowa wałkowałem już milion razy... niestety Stefik nie chce sobie pomóc Duży uśmiech
jestem za a jeśli chodzi o koszty to malymi kroczkami wszystko powoli można zrobić nikt przecież z nas stadionu nie rozbudował w ciągu kilku dni tak samo i tu małymi kroczkami i do przodu

a parking wokół stadionu czy sklepik z pamiątkami dawał by dodatkowy dochód oczywistm by było że takie dochody trzeba by było jakoś przeliczyć na ilość kibiców ale pomysł popieram
zamykam