Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Atut własnego toru - Nieprzewidywalność
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
(2013-07-01, 18:29:45)BonE napisał(a): [ -> ]no to poprostu miałes pecha napisałes ze dokonałes kilku zmian... No własnie skoro miałes zawodnika ktory był wstanie dogonic wynik i go wpusciłes to raczej nic niespotykanego sie nie stało ze wygrałes. Z pewnoscia masz racje ze wyzszych ligach dzieje sie wiecej ale ten pomysł zły nie jest przynajmniej gre urozmaiciUśmiech
PO PROSTU przeczytaj uważnie mój post, otwórz link do meczu, przejrzyj czasy i przeczytaj to co napisałeś. Następnie może zauważysz "nic niespotykanego", że mój zawodnik wygrał z gościem, z którym 2-krotnie wcześniej przegrywał...
(2013-07-01, 18:38:04)tofik napisał(a): [ -> ]Patrząc na wyniki w poszczególnych ligach i tak większość meczy kończy sie wynikami ponad 60 do 30 a taka zmiana jak atut urozmaici gre i da szanse nawiązania walki z silniejszymi a nie zakończenie meczu 65-25 a ponadto atut każdy z nas bedzie mial po jednym razie jest mecz i rewanż

a dlaczego by nie dać szansy walki tym słabszym z niższych lig jak zawsze ci co wysoko patrzą na siebie i i po tym twoim wpisie kolego odnosze wrażenie że jesteś na nie tylko dlatego że będą obawy że gwiazdy na wyjazdach zaczną przegrywać
Mecze w poszczególnych ligach toczą się i owszem czasem do jednej bramki, ale nie zawsze ma to tylko podłoże słabości drugiej drużyny. Z czasem może zauważysz, dlaczego junior danej drużyny to rzeźnik, a np. Twój nie...
W kwestii drugiej sprawy. Chcesz mi powiedzieć, że obawiałbym się porażki z drużyną z niższej ligi czy słabszą ? Spotkania towarzyskie (tylko tak można polatać z drużynami z innych lig) traktuję wyłącznie z perspektywy kasy, xp i sprawności. Wynik mam w tylnej części ciała. Jak ktoś ma kompleksy z tego tytułu, to mogę odlecieć z nim spara, by poprawił sobie samopoczucie. Dla ułatwienia mogę chłopaków puścić bez motocykli. Jedyny mój warunek, to +6,5k muszę dostać na rękę.
no dobra ale dlaczego patrzysz tylko na to co sie dzieje w Twojej lidze/drużynie to troche dziwne... Kazdy ma swoje poglady i zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie przeciw dlatego dobrze ze masz swoje zdanie, tylko ze ja jestem w 6 lidze i nie stac mnie jeszcze zeby miec samych pro w druzynie a chetnie bym powalczył z graczami z wyzszych lig i własnie taka opcja by mi na to pozwalałaJęzyk
misiek_kssg to że wcześniej zawodnik przegrywał a to że potem wygrał to może być też podyktowane zmianą motocykla i twoje akurat argumenty wcale mnie nie przekonują chodzi tu przede wszystkim o to by słaba drużyna mogła czasem sprawić niespodzianke i tyle Bo kto ma kase to kupi zawodników na LT i bedzie rządził a ci słabi nie mają na nic szansy ani na kase ani zakup lepszych zawodników i o walce z silniejszymi mogą zapomnieć a gdy nawet uda im sie wygrać z liderem w swojej lidze to w rewanżu i tak baty dostanie ale będzie miał za to satysfakcje że zabrał oczka liderowi

MarekAureliusz

Panowie, macie tu dwa mecze, rozgrywane tydzień po tygodniu, te same drużyny, na dwóch różnych stadionach:
http://www.speedway-world.pl/i,live-186960
http://www.speedway-world.pl/i,live-188203
Niech mi ktoś powie że "atut własnego toru" jest mały...
Kolejnym moim argumentem jest to że ci nowi gracze tak jak szybko założą konto na SW też tak szybko odchodzą był moment że było nas tu koło tysiąca osób pod koniec ubiegłego sezonu liczba graczy spadła do jakiejś 790 jeśli dobrze pamiętam a wiesz czemu tak siedzieje między innymi dlatego że nie są w stanie powalczyć z innymi drużynam a dlaczego bo jak ktoś tu jest przez dwa trzy lata to miedzy nimi a nowymi dzieli przepaść i bez reformy gry bedzie nas ubywało

MarekAureliusz kążdy kto chce zawsze wydłubie jakiś mecz który będzie przedstawiony jako atut własnego toru. Są to pojedyńcze mecze patrzmy na całość kolejek meczy w swoich ligach tak poprostu będzie uczciwiej z podejściem do tematu. popatrzcie na niskie ligi tam nie ma wcale walki są dwie trzy drużyny które gromią wszystkich po kolei

MarekAureliusz

(2013-07-01, 19:18:00)tofik napisał(a): [ -> ]Kolejnym moim argumentem jest to że ci nowi gracze tak jak szybko założą konto na SW też tak szybko odchodzą był moment że było nas tu koło tysiąca osób pod koniec ubiegłego sezonu liczba graczy spadła do jakiejś 790 jeśli dobrze pamiętam a wiesz czemu tak siedzieje między innymi dlatego że nie są w stanie powalczyć z innymi drużynam a dlaczego bo jak ktoś tu jest przez dwa trzy lata to miedzy nimi a nowymi dzieli przepaść i bez reformy gry bedzie nas ubywało

MarekAureliusz kążdy kto chce zawsze wydłubie jakiś mecz który będzie przedstawiony jako atut własnego toru. Są to pojedyńcze mecze patrzmy na całość kolejek meczy w swoich ligach tak poprostu będzie uczciwiej z podejściem do tematu. popatrzcie na niskie ligi tam nie ma wcale walki są dwie trzy drużyny które gromią wszystkich po kolei

Tofik, ale odpływ graczy nie był wtedy spowodowany tym że gra jest nudna czy coś, widzę że zdążyłeś już zapomnieć o problemach z serwerami i tym że przez dwa miesiące była może jedna normalna ligówka.

Co do sytuacji w niższych ligach, faktycznie tak jest, ale to akturat nie jest wina systemu, tylko tego że większość ich przeciwników to boty, albo drużyny które dopiero zaczęły grać i nie zdążyły kupić "jakichś" zawodników, którzy mogliby powalczyć. Problem jest z przebiciem się wyżej niż powiedzmy trzecia, może nawet czwarta liga, bo tam już potrzeba kosmicznych pieniędzy na zawodników, a odkładanie ich trwa latami.

Co do pomysłu, byłoby to może nawet ciekawe urozmaicenie gry.
Kolego Marek Aureliusz zgodze sie z tym że odpływ graczy też był z powodu serwera bo ulegal czestym awariom ale od tego sezonu od samego początku jest bez problemów i oby tak dalej ale tych graczy nie przybywa a ubywa więcej jak przychodzi a co do zakupów nie jestem za tym że nowy gracz od razu po kilku kolejkach ma go być stać na kupno wymiane całego składu na tz perełki bo tu troszke trzeba nad tym popracować samemu i ciułać oszczedzać kase a nie wydawać na prawo i lewo Ale trzeba coś zrobić z atutem toru bo on jest w tej chwili tak samo ale chodzi przedewszystkim o to aby nawet słabej drużynie od czasu do czasu udało mu sie kogoś objechać bo jeśli mu sie uda kogoś objechać nawłasnym torze to i tak w rewanżu sobie nie poradzi
Tego że nowy przegrywa tofik to nigdy nie unikniesz i tego korygować nie możemy
a co do tego że atut już nie jest mały to zgoda ale tu chodzi o to żeby Ci przyjezdni próbowali coś zmienić żeby ten atut próbować zmniejszyć
ja bym zmniejszył poziomy do 4 i dał różnicę 0,25 sek ale bez mnożnika po prostu nie trafiłeś w ustawienie +0,25sek trafiłeś no to ok normalny czas
Jack21 i też tak może być poprostu mi chodzi przedewszystkim o to aby jadnak słabsi mogli coś zrobić z silniejszyni a niespodzianki i zatem też nieprzewidalność jakaś była by bo na dzień dzisiejszy jak ktoś dobrze przeanalzuje swojego rywala to z zamkniętymi oczyma można stwierdzić kto wygra a było by dobrze gdyby było więcej niespodzianek
Gospodarz ma większe szanse na zwycięstwo!
no co Ty? naprawdę? weź nie spamuj!!
haha Jack sie zestresowałJęzyk
Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych pomysłów jakie zostały tutaj zaproponowane
jestem na 100%
i najlepiej w tym sezonie
Odrzucam. Zamykam.
Stron: 1 2