Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pogoda
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie ma wątpliwości , że trzeba zrobić coś z tą pogodą, nie wiem jak reszta , ale ja co chwila mam mecz w zachmurzeniu , albo deszczu , to jest irytujące bo tracimy na biletach....

Jestem z wielkopolski, i co z tego, to powód żeby wciąż mieć taka pogodę w niedzielę??
Nie wiem na jakiej to jest zasadzie, ale można to jakoś skorygować.

Proponuję wybrać jeden portal np. pogoda.onet.pl i ustawić pogodę taką jak w stolicach województw. Zbyt czasochłonne to nie jest, bo to raptem 16. Myślę że to najbardziej sprawiedliwe, a co jeśli będzie zima??
Tu proponuję ustawić losowość, 33% szansa na deszcz 33% szans na zachmurzenie, 34% na słońce.

Pomysł do dopracowania oczywiście, jednak nie ukrywam że trzeba coś z tym zrobić
Popieram! Na pewno jest to do zrobienia i mam nadzieje ze od nowego sezonu bedzie taka zmiana wprowadzonaUśmiech
Kto by to codziennie sprawdzał i wpisywal?
Wystarczyłoby raz na tydz pogode do przodu , ale rzeczywiście może to już trochę przesada, nie ulega jednak wątpliwości że coś z tą pogodą należy zrobić... musiałbym wiedzieć na jakiej zasadzie jest teraz ustalana.
w odpowiedzi na to co napisal stefik4 ,,Kto by to codziennie sprawdzał i wpisywal,, to szczerze mówiąc i ja bym mógł tym sie zająć tym bardziej że codziennie tu jestem na SW Co prawda szykuje mi sie dłuższy wyjazd na ponad miesiąc i sam będe miał problem z ligą ale to będzie tylko miesiąc wiec można jakoś temu podołac a mamy portale pogodowe i te pogode moge wprowadzać ale jest jeszcze jeden szkopuł że zaplanowaną pogode wtedy jak już bym sie miał tym zając to nawet mogła by być zmieniona w dnui meczu chodzi mi o to że jak w dluższej prognozie by było słonecznie a powiedzmy dzień przed meczem bylo by zachmurzenie to zostalo by zmienione na zachmurzenie a na dzień meczu zaś by mogła ulec zmianie na jeszcze inną tak jak by było to faktycznie dla danego regionu Mam na to czas i moge tym sie zając a gdybym faktycznie musial wyjechjać to albo by mnie ktoś zastąpił lub zostala by tylko prognoza i byłby stosowny komunikat
również popieram tofika po za tym nie rozumiem jak mogą odbywać się zawody jak pada deszcz

anonim-04

Po co zmieniac skoro jak bedzie zadaszenie to podobno to nie beddzie mmialo wplywu na pogode bo zawsze bedzie pelny stadion
A jak będziesz miał zadaszenie to pewnie ciągle słońce będzie w niedziele świecićUśmiech
i dobrze że bedzie świeciło, będą komplety widzów, będą pieniądze przynajmniej wkońcu można by było dostawać jakieś rozsądne pieniądze za meczeJęzyk
tylko niby jak ma być słońce że przykładowo ja mam zadaszenie a ty nie i jesteśmy z tego samego regionu więc jak możesz mieć słońce a ja deszcz niech to ktoś wytłumaczy logicznie i co w tym przypadku ma do tego zadaszenie lub odwrotnie
hahaha ale tu chodzi o to że zadaszenie ma chronić przed deszczem a nie słońcem:p wrazie bez chmurnego nieba mieli byśmy poprostu oboje słońce i tyleUśmiech
to wybuduj zadaszenie i problem z głowy Uśmiech
wybuduje jeśli taka opcja się wogóle pojawi hehOczko
zamykam