Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Wprowadzenie limitu zawodnikow w klubie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

Kukuczka

Moje zdanie jest takie na ten temat że nie potrzbne są jakieś ograniczenia to kazdego z osobna sprawa jaką prowadzi polityke klubową jeśli kogoś stać na pensje dla zawodników to niech sobie ma nawet 100 mnie osobiście to nie przeszkadza wiec jestem na nie Uśmiech

daehniks1

i widzisz kamykow kazdy normalny gracz napisze ze jest na nie bo ma swoja polityke klubu Uśmiech tylko ci gracze patrzacy zamiast na siebie to na inne kluby z zawiscia i zazdroscia napisza tak
Dla mnie też wydają się niepotrzebne żadne ograniczenia jeżeli ktoś zarabia na transferach to niech sobie zarabia robi to uczciwie więc nie ma problemu a po za tym musi być często aktywny żeby to pilnować a że innym się nie chce to zazdroszczą kasy Uśmiech

daehniks1

widzisz kamykow ja twoje tez juz zobaczyłem tylko krytyka i ograniczenia Uśmiech jak gra ma sie rozwijac to nie moze byc ograniczen Uśmiech bo za chwile jeszcze ksm bedziesz chciał wprowadzic i trzeba bedzie sztucznie zbijac sr meczowa aby w nastepnym sezonie miec ten sam skład
po tym co napisał gracz matti_1 juz nie musze nic pisac bo to potwierdziło moje przypuszczenia ze normalni gracze nie zagladaja do polityki innych graczy Uśmiech
Smieszne jest to co piszesz daehniks1, 'musisz czekac przez dwa tygodnie i robic im skilla' ciekawe jakiemu zawodnikowi wystarczy dwa tygodnie odzyskac sprawnosc na poziom przyzwoity ( pewnie dlatego napisales ze skoki sprawnosci powinny byc o 100% wyzsze)

"o ja wydaje po 90tys co tydzien na pesje i płace podatek od transferu a nie wy !! i to ja musze czekac 2 tygodnie i robic im skile ryzykujac czy jak dany zawodnik nie zmiesci mi sie do składu czy sprzedam czy nie"

- bardzo na tym cierpisz ze zaplacisz im za 2 tygonie pracy i podatek od kupna, po trzech tygodniach zyskujesz na tym sprzedajac zawodnikow. O ile sie nie myle to od dluzszego czasu jezdzisz tym samem skladem/

"ci co sa aktywni to szukaja okazji i licytuja!!"
czego szukaja ? ile mozna szukac ? Od kiedy pamietam to ty zawsze masz 15 zawodnikow na lt do tego kupujesz malo wartych zawodnikow. Kto ma tyle czasu by pilnowac nieuczciwych graczy, do tego jedynie po ip mozna stwierdzic ze to jest lewy transfer ( zalozyc konto z innego ip to nie jest duzy problem - rodzina, znajomi ktorych systematycznie odwiedzasz tez maja neta)

"nie chcecie grac?/ to idzcie do SM tam pogracie na minusie płacac pesje po 150tys majac sredni skład"

tego nie skomentuje choc mam pewne domysly, dodam ze nigdy tam nie gralem.

Moim zdaniem takie ograniczenie, zmniejszylo by ilosc przekretow.
Politylke klubowa ? lol co to za stwierdzenie ? Jaki klub w rzeczywistosci prowadzi taka polityke? ?

daehniks1

takie ograniczenia cofnie gre w stecz to:
1 jak masz jakies podejrzenie co to moich transferów to zgłos w innym dziale
2.przez 2 tygodnie skil i sprawnosc skoczy
3. najpierw trzeba sprzedac zawodnika za 2 tygodnie
4. jak ktos jest aktywnym graczem to kupi tego samego zawodnika 2 tygodnie wczesniej licytujac go ze mna
5. jak ktos nie chce kupowac zawodników odemnie czy innych graczy niech tego nie robi
6. "Moim zdaniem takie ograniczenie, zmniejszylo by ilosc przekretow. " skoro uwazasz ze takie przektety sa to zgłos to ,
7. kazdy sadzi sam po sobie wiec jak ty razem z rodzina muszisz kantowac to juz tez jest sprawa na inny dział w forum Uśmiech
8.jezeli masz jakis problem sam ze sobą to zgłoś sie do specjalistyUśmiech bo raz twierdzisz ze przekrety ida a widac od razu ze boli cie to ze ktos ma kase w obrocieUśmiech

http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-7485

wiesz co to jest kasa w obrocie??!!

9. mimo iz wielu graczy szuka okazji ( nie bede ich wymieniał ) wypowiadam sie sam za siebie
10.zawisc,zazdrosc przez ciebie przemawia i tylko tyle chodzi w tym ograniczeniu
a jezdze tym samym składem bo nikogo nie ma na LT co byłby leprzy od tych co mam teraz dlatego dałem tez ogłoszenie i finalizuje negocjacje z 1 ligowcem link wyzej !! i to ja zapłace za tego zawodnika co pojezdzi mi 1-2 sezony 2mln-4mln bo mnie stac!! i co zgłosisz zawyzony transfer( z zawisci i zazdrosci) czy moze ze wałek poszedł?? bo taka kase wydam??!!! bo chcem awansowac wzmocnic sie a to jest jego lider co ma sprawnosc 100% !! zazdrosc pycha i zawisc przemawia przez twoje wypowiedzi
lepiej wprowadzic ograniczenie wystawiania na lt, albo treningu (np. "na raz" moze trenowac tylko 25-30 zawodnikow)
jak dla mnie to obojetne.sam na poczatku mialem troche zawodnikow i sie dorobilem kasy ale potem stwierdzilem ze za duzo kaiorki wydaje na pensje.z jednej strony to dobre miec tylu zawodnikow w skladzie a z drugiej zle.to zalezy jaka polityke prowadzi manager.ja bym zostawil tak jak jest ewentualnie ograniczyc ilosc wystawianych zawodnikow na lt 2 na dzien.to moja zdanie

daehniks1

zdunek niech sobie wprowadzaja jakie chca ograniczenia UśmiechUśmiech ograniczenia sprawia tylko tyle ze zmniejszy sie konkurecja na LT i wzrosna ceny Uśmiech taka jest prawda Uśmiech a ja szukam okazji aby zarobic chociazby na 1 takie wzmocnienie na 1-2 sezony jak wyzej i juz dałem 2mln licytacja trwaUśmiech
Zgadzam się ze Zdunkiem i Henrikiem, ogólnie to jak ktoś chce sobie mieć dużo zawodników to niech ma, wtedy wyda na pewno wiecej kasy za pensje, a wiadomo ze kupując zawodnika za 100 k nie sprzeda go za 2 tygodnie za załóżmy 1 mln, raczej niezbyt inteligenty gracz by tak kupił. Co do ograniczenia na LT, to się zgodze z daehniksem tym razem, że zmiejszy się konkurencja i wzrosną ceny, a nie chcemy tutaj jak na SM że żeby kupić zawodnika choć do 5-6 ligi to trzeba wydać kilka milionów (w sumie dawano już nie gram wiec ceny pewnie i tak wzrosły). Po za tym, był juz taki temat no i nie przeszedł. Fakt to jest menadżer żużlowy a nie finansowy, ale tu każdy ma wolną rękę i wybór co do swojego prowadzenia drużyny.

daehniks1

po prostu panowie przyznajcie ze boli was to ze niektóre kluby maja kase i tyleUśmiech i po sprawieUśmiechbo o to tylko w tym chodzi Uśmiech pozatym kase która i tak za chwile juz nie bedą miały Uśmiech
masz racje speed ale zobacz ze i tak juz ceny sa wysokie ja chcac sie wzmocnic zawodnikiem na 1-2 sezony juz dałem 2 mln i nie wiem ile jeszcze bede musiał dac a zawodnik nie jest rewelacyjny. tyle ze ma 100% sprawnosci
zobacz na to :

Dziś Opłata za utrzymanie stadionu. -46 650 zł
Dziś Nakład na szkółkę. -20 000 zł
Dziś Tygodniowe pensje dla Twoich zawodników. -87 812 zł
Dziś Wpłata od sponsora. +112 000 zł


to ja wychodze co tydzien na minusie ponad 42 tys a nie ktosUśmiech wiec to jest moja sprawa i nie zagladaj mi jeden z drugim w polityke klubu i innych graczy
i do pewnych graczy tych zawistnych proponuje poczytac na forum stare posty

http://www.speedway-world.pl/forum/showt...hp?tid=189

i to ja wnosiłem za ograniczeniem zawodników w zespole !!! a teraz mysle inaczej z prostego powodu jak grałem w innych menadzerach były ograniczenia trafiłem na SW i wpadłem w szok ze mozna tylu wystawiac itd. tyle ze z perspektywy czasu sie przyzwyczaiłem i stwierdzam ze to jest normalne! wszystkich co sa przeciw zapraszam do starego postu

http://www.speedway-world.pl/forum/showt...hp?tid=189
Odpowiedz.

1. Kto ma tyle czasu by monitorowac czyjes transfery, nieuczciwe transfery mozna stwierdzic jedynie po IP inne sposoby to tylko podejrzenia!!
2. Przez dwa tygodnie maks sprawnosc +6 jak bdz nuak farta to i jakis skill podskoczy
3. ." najpierw trzeba sprzedac zawodnika za 2 tygodnie" - tego nie rozumiem! chyba z translatora pisales!
4. Tego tez za bardzo nie rozumiem.????? Jasniej prosze ?
5. Nie w temacie...
6.6. "Moim zdaniem takie ograniczenie, zmniejszylo by ilosc przekretow. " skoro uwazasz ze takie przektety sa to zgłos to" - wiekszosc graczy tym sie nie interesuje.
7. Jak ty tam napisales ? "7. kazdy sadzi sam po sobie wiec jak ty razem z rodzina muszisz kantowac to juz tez jest sprawa na inny dział w forum" - hm nie wiem jak mam to rozumiec co kazdy robi ? sadzi ? baki czy sadzonki ? nie zrozumiale dla mnie to co napisales!!!

8.jezeli masz jakis problem sam ze sobą to zgłoś sie do specjalistyUśmiech bo raz twierdzisz ze przekrety ida a widac od razu ze boli cie to ze ktos ma kase w obrocie - to juz moja sprawa do kogo ja mam sie zglosic!!!! zalczyles link do zawodnika http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-7485 Ten zawodnik od poczatku jest w jednej druzynie od poczatjku jej istnienia i jest wart tej ceny!!!

9. To ciekawe ?
10. Zdrowa rywalizacja speedway!!! Nie jestem maklerem

daehniks1

boli cie cos??głowa?? wez ibupromUśmiech szkoda mi liter na ciebie hehehe
zyj w swoim małym idealnym swiecieUśmiechUśmiech
Jestem za ograniczeniem ilosci zawodnikow w klube plus dodatkowo za ograniczeniem wystawiania zawodnikow na liste transferowa do trzech na dobe.
Dobra można tę sprawę inaczej zakończyć. Nie dodawać limitu zawodników posiadanych w klubie tylko taki limit, że na raz może trenować tylko 20 zawodników i na tydzień można wystawić tylko 10 (lub mniej) zawodników na LT w tygodniu...
Stron: 1 2 3 4