Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: szkółka czy drużyna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Tak mnie coś natchnęło i zaczynam się zastanawiać co jest lepsze , by 16 latek nadal był w szkółce czy może posłać go na egzamin i trzymać go w drużynie?
Za pierwszą opcją jest to że mam rozbudowaną szkółkę i najlepszego coach'a - a w szkółce adept trenuje 2 skille.
Drugie to fakt że zawodnik będzie zdobywał pkt w lidze, nabijał xp(choć słabe znaczenie jest) lecz będzie trenował tylko jeden skill.

Zastanawiam się czy mam rację i czy ktoś trzymał juniora bardzo długo w szkółce.
Muszę powiedzieć że sam się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku że zostawię swojego juniora do końca przyszłego sezonu w szkółce chyba. Jakby nie patrzeć to zdaje się że będzie dwa razy szybciej trenował a co do xp to chyba zbyt małe znaczenie ma a pozatym np. u mnie w lidze zbyt dużo by 16 latek nie pojeździł.
Ciekawe zagadnienie, jezeli faktycznie bedzie taki trenowal 2x szybciej to jest to troszeczke nie sprawiedliwe moim zdaniem. Raczej powinno chyba byc tak ze gdy konczy 16 lat a nadal jest w szkolce to powinien trenowac od tego momentu jednego skilla. Wtedy zmuszaloby to raczej do wyslania na egzamin bo nie byloby sensu przetrzymywac takiego w szkolce.

Takie trenowanie dwoch skilli do osiagniecia powiedzmy 19 czy 20 lat dawaloby straszna przewage bogatszym klubom a chyba nie o to chodzi.
Tylko trzeba sobie policzyć ile by to wyniosło gdybyśmy chciał nadal trenować juniora w szkółce gdy osiągnie już wiek gdy może zdawać na licencję, czy to się jednak opłaca. Bo jeśli byśmy go trenowali przez cały sezon i to najlepszym trenerem to wydamy w sumie 340 000 .
Własnie jestem ciekawy jak to wygląda w praktyce i do jakiego wieku taki jegomość może siedzieć w szkółce
Nie ma ograniczenia wiekowe do jakiego taki jegomość może być w szkółce.
ja to widzę tylko przez jeden sezon bo potem robi się to nieopłacalne ponieważ dużo więcej wydajemy na takiego zawodnika. Podwójne skoki już nie robią przewagi bo tracimy na obozach bo nie da się wysłać takiego zawodnika
no to chyba jest błędem, nie uważasz? jakiś limit być powinien
Może i tak tylko do jakiego wieku by go ustalić.
to może do pełnoletniości? 18stka? Duży uśmiech
Heniu a co to jest 340tys dla bogatego klubu? Drobne jakies... A zawodnik robi podwojne skoki jak sie patrzy.
Moim skromnym zdaniem powinno byc tak jak pisalem wczesniej- po ukonczeniu 16lat niech ma mozliwosc pozostania w szkolce ale trenuje tylko jeden skill.
Mi się wydaję że może być do 18 bo i tak zawodnik bez obozów dużo straci
To po co ma byc do 18 skoro sie to nie oplaca?
nie można przecież za bardzo ułatwiać gry, niech jest więcej możliwości i każdy sobie dojdzie co mu się opłaca a co nie
w szkółce zawodnik dostaje 2 dni treningowe jednego dnia??
Stron: 1 2 3