Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błędny ranking zepołu - wplyw na puchar?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
własnie patrze sobie z kim jade w pucharze no i ciekawostka.

Zespol Byczki Radziejów - 2 liga 3 klasa (poprzenio 1 liga) ma wg opisu Raning pucharu Gry: 447 (!)
W poprzednim sezonie ten zespół był na 49. miejscu, czyzby spadl az o 400 miejsc w jeden sezon?
Niektore zespoly w 5. lidze maja znacznie wyzszy ranking niz on np. ok 300

Co sie z tym wiaze, a to ze ja majac ranking 64. jade w pucharze z zespolem z miejsca niby 447, ktory jest znacznie silniejszy. Wszystkie zespolu w jego grupie maja ranking o 400 wyzszy, a ten sie jakos dziwnie uchował?

Bardzo prosze o sprawdzenie, korekte jesli to błąd i zmiane zepolu w meczu pucharowym zgodnie z wlasciwym rankingiem.
Tak jest. Pewnie przegrał wszystkie mecze w poprzednim sezonie i dlatego takie nierealne miejsce w rankingu. Było już to wałkowane kilka razy. Ja w poprzednim sezonie w 3 lidze miałem tylko 3 zwycięstwa i teraz też jestem na 498 miejscu. Trafiam na drużyny z 4 ligi z drugiej setki rankingu i tak naprawdę jak bym jechał najmocniejszym składem to by z 20 nie wyszli. Niestety ranking ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Po awansie do 3 ligi dwa sezony temu byłem 105. Drużynę teraz mam dużo lepszą a jestem pod koniec piątej setki. Plus dla mnie, że jadę mecze u siebie.
No tak, ma to wyjasnienie sens, dzieki, choc jest to zupelnie ... bez sensu
Widze, ze jest to kolejna słaba strona SW i nie zacheca do budowania dobrego zespolu, a lepiej sie wychodzi robiac dokladnie odwrotnie. Porażka ...
Moze w koncu ta i inne słabości SW w koncu doczekaja sie długo oczekiwanych zmian
Tak, wzór na puchar od przyszłego sezonu musi być zmieniony. Między innymi według obecnego rankingu ja zostałem sklasyfikowany na 800+ miejscu a byłem w ekstralidze Uśmiech

I tez nie jadę w pucharze ;p
Dobrze że bedzie zmienione, mam nadzieje, że będzie to bardziej urealnione, jednak ja juz bede mial pewnie po pucharach w tym sezonie :-(
Mimo to dzieki za wrzucenie tego do spraw do wykonania na przyszly sezon