Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: mecze wyjazdowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

daehniks1

jezeli to nie jest problem do zrealizowania proponuje aby dodac opcje czym jedziemy na mecze wyjazdowe(do ustalenia) oczywiscie opcja płatna od niej by zalezało jakie bedzie samopoczucie zawodnika w dniu meczu czy wzrosnie czy spadnie od obecnego stanu(dzien wczesniej). wiem ze ten skil jest niezalezny i nie wiele wnosi do czasów wykrecanych podczas meczu ale zawsze cos wnosi :

-urozmaici to gre
-gracze po przez wprowadzenie wszelkiego rodzaju opcji w grze beda zacheceni do aktywnosci
-wyprowadzi troche kasy z SW

co wy na to??
Kazdy by korzystal z najlepszego srodka tranportu, zaden zawodnik nie mial by najgorszego samopoczucia!. Jak dla mnie bezsennsowny pomysl.
popieram specjala
I bogatsi gracze byli by preferowani w dużym stopniu.

daehniks1

a dla mnie ma to sens ten skil by rósł o 1 lub spadał o 1 i pozwoliło by to na wyprowadzenie kasy Uśmiech nalezy pamietac ze im wiecej jest kasy w SW tym wyzsze ceny na LT itp Uśmiech pozatym ten skil nieznacznie wnosi do meczu a najwazniejsze urozmaica ta opcja gre Uśmiech bo ja nieznacznie rozbudowuje
(2011-08-22, 10:05:47)stefik4 napisał(a): [ -> ]I bogatsi gracze byli by preferowani w dużym stopniu.


tylko z czasem te bogatsze kluby wydawały by pieniądze na takie drobne opcje co wyrównywało by szanse z graczami co dopiero zaczynaja pozatym ten skil jak juz napisałem nieznacznie wpływa na jazde zawodnika
Ja jestem na nie
"tylko z czasem te bogatsze kluby wydawały by pieniądze na takie drobne opcje co wyrównywało by szanse z graczami co dopiero zaczynaja pozatym ten skil jak juz napisałem nieznacznie wpływa na jazde zawodnika " --- mozesz dokladniej wyjasnic w jakim stopniu nowi gracze by mieli wieksze szanse.

Musi byc jakas losowosc, jezeli wszsytko bdz przewidywalne w tej grze to stanie sie ona nudna

daehniks1

losowosc jest bo przez cały tydzien masz losowosc tylko w dniu meczu mozesz podniesc o 1 wydajac kase Uśmiech jak ci wyskoczy u zawodnika (wylosuje) do soboty Nienajlepsze samopoczucie to podniesiesz tylko i 1 lub spadnie o 1 a nie ze na idealne wskoczy