Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: dopasowanie motocykla
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
proponowałbym trochę skomplikować naszego menagera. I wpadłem na taki pomysł aby bardziej skomplikować przygotowania do meczu i wprowadzić części które trzeba kupować i instalować w motorze różne rodzaje łańcuchów zębatek i kilku tunerów do których trzeba oddać silnik aby polepszyć jego osiągi. Do tego trzeba też wprowadzić awarie motocyklów np: podczas upadku motocykl ulega uszkodzeniu , lub w gorący dzień przy jeździe bieg po biegu możliwość przegrzania silnika i jego zniszczenie. W zależności od wagi usterki spraność motocykla spadała by od 5-10% nawet do 100%

co sądzicie o takiej koncepcji ??
trzeba sie zgodzic z tym że to by strasznie skomplikowało gre jak dla mnie za bardzo, według mnie dobrym pomysłem jest jednie wprowadzenie zniszczen w trakcie upadkow co do reszty jestem na NIE. Jesli chodzi o urozmaicenie to prostsze by było wprowadzenie mechaników ktorzy by dopasowywali sprzet na mecz i w zależności od przygotowania motocykla czasy mogły by sie roznic w jakims stopniu.Uśmiech
Nie sądzę, aby był to dobry pomysł, ponieważ utrudniłoby to grę wszystkim i myślę, że dużo osób powoli przestałoby w tą grę grać, ze względu na duże utrudnienie (Zwłaszcza dla osób początkujących).
Także, jeżeli chodzi o ten pomysł to jestem za NIE wprowadzaniem.
BonE Twój pomysł z mechanikami jest bardzo dobry można by pomyśleć nad jego rozwinięciem. A zniszczenia dodały by grze smaczku bo teraz po 5 meczach można już przewidzieć wyniki. I przy dłuższym graniu po prostu można się znudzić i z pewnością jest to też powód wielu rezygnacji z gry. Ten speedway menager jest świetnym projektem ale uważam że trzeba go non stop rozwijać .
moze i wpadłem na dobry pomysłDuży uśmiech ale ja napewno nie jestem w stanie tego rozwinąć i przedstawic to raz, dwa to to ze nawet jesli ktos by przedstawił takowy pomsł to i tak pewnie b sie na tym skonczyło jak z wiekszoscia pomysłow ostatnioSmutny
co do wypowiedzi Styry to ja gram drogi sezon i juz wiem wiele o tej grze... Czyli za kolejne dwa sezony juz bede znudzony troche tą grą wiec lepiej juz utrudnic ale cos zmienic:p
Odrzucam. Zamykam.