Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Kilka aktualizacji + komentarze wydarzeń w meczu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wpadłem na kilka myślę, że dość ciekawych pomysłów Uśmiech
1. Kilka aktualizacji (jak jest w temacie) mianowicie:
- wprowadzić, że bieg juniorski to bieg 2 a nie 1 jak jest obecnie
- jeżeli zawodnik zaliczył taśmę, to żeby za niego mógł pojechać junior lub jeśli manager jest online to żeby mógł zrobić zmianę, oczywiście zwykłą
- obecnie 3 parę stanowi senior pod numerem 5 i junior pod 6, można by zrobić żeby z tym, że seniorem jeździł raz junior pod 6 raz pod 7, na przykładzie Unii Tarnów:
Janusz Kołodziej jeździ raz z Kacprem Gomólskim raz z Mateuszem Borowiczem.
Wraz z tym obaj juniorzy zdobędą trochę xp i innych rzeczy a nie jeden, bo rzadko raczej managerzy robią takie zmiany, a to zawsze jeden zawodnik więcej się podszkoli, że tak powiem

2. Kiedyś pisałem, ze by dodać komentarze typu: "Świetne wyjście ze startu... itd."
Mieliście racje, że to za bardzo obciąży serwer. Ale jest komentarz o zmianie. Można by dodać komentarz o tym, że np. "zawodnik A dotknął taśmy pojedzie za niego zawodnik B" (jeśli został by zatwierdzony pomysł powyżej) albo "zawodnik A w upada na tor po walce z zawodnikiem C na szczęście nic mu się nie stało" oczywiście to brzmi trochę sztywno ale jeśli pomysł by się przyjął to mogę coś wy myśleć żeby fajnie brzmiało Uśmiech A też to jest przydatne bo nigdy nie wiadomo za co zawodnik jest wykluczony. Po prostu ma "w" i tyle. A tu z tym komentarzem manager dowie się co się stało

Co wy na to? Uśmiech
co do 1 punktu jest to pewien pomysł na wprowadzenie powiewu świeżości że tak powiem Duży uśmiech wydaje mi się że warto nad tym się zastanowić a jeśli tak to przede wszystkim rozważyć kwestie zmian tych juniorów jak miałby to system rozgrywać podczas nieobecności managera
co do punktu 2 wydaje mi się bezcelowy i bezużyteczny i nie zgodzę się że nie wiadomo co się dzieje z zawodnikiem jest przecież taśma (t), defekt (d), wykluczenie w domyśle pewnie upadek Uśmiech (w) więc co tu dywagować wielce z jakimiś śmiesznymi tekstami Duży uśmiech
podsumowując 1 TAK 2 NIE
podczas nie obecności managera:
- jeśli chodzi o taśmę, to a automatu pojechał by junior z pod numeru 6/14, jeśli manger jest dostępny ma powiedzmy 1 minutę na zrobienie zmiany
- co do jazdy 2 juniorów w biegach z seniorem pod 5/13 to tu manager dużo nie robi to by było bez zmian tylko zamiast jednego juniora jedzie dwóch

Jeszcze jeden pomysł mi wpadł do głowy, jeśli zawodnik odniósł kontuzję to jakiś junior mógł by go zastępować, obecnie po prostu jest (w) i żadnej zmiany nie ma a jeżeli managera nie ma to drużyna traci cenne punkty, przykładem jest mój dzisiejszy mecz ligowy
http://www.speedway-world.pl/i,live-216778
Brzyński doznał kontuzji w swoim 2 biegu i powinien go (w moim przypadku) zastępować z automatu Jandziński, bo jak widać ledwo ledwo wygrałem, a Brzyński jeszcze kilka 3 by przywiózł.
Według mnie wszystkie pomysły są dobre, ponieważ gra jest managerem żużlowym co logiczne jest, że powinna być robiona dokładnie na podstawie prawdziwego speedway'a a sądzę, że wszyscy tutaj interesują się żużlem i kibicują drużynie ze swojego miasta więc wszyscy (chyba) wiedzą, że zmiany za Taśmę powinny być możliwe
tak jak bieg juniorki w biegu 2.
Pozdrawiam Uśmiech
wszystko fajnie ale....


Dlaczego automat ma robic zmiane jesli zawodnik dotknie tasmy ?? Zrobmy przywilej tym co sa online i niech wtedy nie bedzie zmiany Uśmiech

Jesli ktoś jest online to sobie zrobi zmiane a jesli go nie ma no to trudno Uśmiech to tak jakby menedżer w realu robił zmiany nie bedąc na meczu ;d

Co do 2 to NIE Uśmiech

Jeszcze odnosnie jazdy 2 juniorow to mozna zrobic tak jak w realu ze beda mieli co 3 starty Uśmiech Czyli zmian trzeba dokonac tylko w programie zawodow Uśmiech i mozliwosc zmiany taktycznej tak jak to w realu czyli zmiana taktyczna juniorow za siebie nawzajem Uśmiech


Mr.Zuma dlaczego ma sie dziac cos z automatu jesli Ciebie nie ma ? Bez sensu... Znieslismy automat od skladu to po co wprowadzac nastepne automaty zmian ? Moze niedlugo nic nie bedziemy tu robic oprocz kupowania i sprzedawania zawodnikow... Sory ale troche bez sensu z tym automatem zmian Uśmiech
W sumie racja Oczko
Zmiana zawodnika przy zaliczonej taśmie mogła by być "przywilejem dla managera online" Masz rację, że też jeśli automat będzie wszystko robił to ta gra będzie 3/4 roboty robić za nas :/

Ale będę się trzymał swojego przy upadku zawodnika i przy jego kontuzji Język, junior pod numerem 8/16 mógł by go z automatu zastępować, żeby tych wykluczeń nie było (a wszyscy wiemy, że to jest w większości najsłabsze ogniwo drużyny więc... Oczko ) , a manager online będzie mógł go zastąpić kim ze chce jeśli będzie dostępny, tak jak jest obecnie Oczko
Co do zmiany zawodnika po taśmie to powinien być handicap dla gracza online.

Automatyczna zmiana zawodnika kontuzjowanego być także powinna dla gracza online, ponieważ podczas nieobecności gracza zaczął by taki sam jeździć i bez naszej wiedzy by 4 biegi odjechał i sprawności na minus?
dobry pomysł Uśmiech popieram wiadomo że niektóre rzeczy trzeba dograć Oczko
To w takim razie moim zdaniem trzeba zwiekszyc czestotliwosc kontuzji i dodac mozliwosc zz-ki dla 4 najlepszych riderow w zespole
zz już była omawiana i przy tygodniowych (max) kontuzjach jest mega bez sensu!

anonim-04

A po co zz skoro nie ma ksm na cale szczescie albo masz zawsze tego jednego wiecej dobrego zawodnika??

Zwolen

Moim zdaniem pomysł, w którym można kontuzjowanego zawodnika zastąpić juniorem, jest super pomysłem, ale powinien być dostępny tylko dla graczy on-line.

anonim-04

No to co masz za problem nie wystawic tego kontuzjowanego zawodnika tylko wystawic juniora ??? I masz to samo i nie musisz byc online
Odrzucam. Zamykam.