Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Karnety
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może można by zrobić przedsezonową sprzedaż karnetów??? Może byście mieli jakieś propozycje
Kamykow wedlyg mnie to ciezkie bylo by do ogarniecia. Kibice ogli by nabywac karnety przed sezonem i trzeba bylo by odejmowac od przychodow uzyskanych z meczu ilosc kibicow ktorzy weszli na karnety. Czarno to widze, ale niehc sie reszta wypowie
No i strzał na początku sezonu gotówki i wtedy trzeba by się wykazać drygiem managerskim. Choć myślałem by przed sezonem Ci co chcą ustawić sprzedaż karnetów to ustawiają ceny a Ci co nie chcą to nie robią karnetów
kamykov albo wszyscy albo nikt Język
myślę że to byłoby fajne jednak trudne do ogarnięcia
No jakoś w większości managerów piłkarskich jakoś to zrobione jest.Można by jakoś także w SW wprowadzić choć wiadomo że będzie trudno ustalić kryteria ale rzecz jest do wykonania
ja osobiście nie popieram tego pomysłu. Karnety mogły by pogorszyć sytuację finansową wielu drużyn co mogło by zmniejszyć grywalność . A tego nikt mam nadzieję by nie chciał Uśmiech