Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd w tabeli
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: i71sgx.jpg]

Jak widać na rysunku, tabela źle podliczyła pkt po ostatniej kolejce.
Nie wiem jak w przypadku "KS Zakładowy Unia Tarnów" bo to jest drużyna nie aktywna, ale jako, że ma 2 remisy to powinna mieć 2 pkt a nie jeden jak jest obecnie.

Ale co do "Azoty Tarnów" już jestem pewny błędu Język Użytkownik loguje się oraz gra... jest beniaminkiem dlatego przegrywa... (ale o to mniejsza Duży uśmiech ) jak widać ma 1 wygraną i 1 remis i powinien mieć 3 pkt a nie 2.

Niby szczegół ale w przypadku Azoty Tarnów, drużyna traci a ten 1 pkt, który może dużo pomóc na koniec sezonu, choćby jeśli w chodzi gra o utrzymanie.
Wszystko jest dobrze i nie ma błędu w punktacji ponieważ gdy jest mecz dwóch drużyn które składu nie wystawiły to nie dostają punktów do tabeli . W takim przypadku wynik spotkania jest 0:0 i tabeli pokazuje że mają po remisie ale punktów do tabeli nie otrzymują już.
Zostało to wprowadzone od pewnego czasu ponieważ były głosy graczy że tak nie powinno być że drużyny które nie wystawiają składu i mają mecz ze sobą którego wynik końcowy jest 0:0 to nie powinny dostawać za to po jednym dużym punkcie do tabeli.
Dlatego remis jest uwzględniony w tabeli ale dużych punktów się nie przyznaje.
Można powiedzieć że w takim przypadku jest to po prostu obustronny walkower.
Okej, tylko w takim razie jeszcze jednego nie rozumiem Język
Lwy_Częstochowa też ma 1 remis o wyniku 0:0 (sprawdziłem Język ) a oni mają ten jeden punkt. Dlaczego? Oczko
a jest botem czy nie?
ja widać powyżej Język tak
to może w momencie odbywania meczu jeszcze nie był Duży uśmiech
nawet gdyby był jeszcze aktywny to i tak miał by 0 pkt... Tak jak w przypadku Azoty Tarnów Język

Ale już wiem czym to jest spowodowane Oczko
Po prostu nie dodawania dużych pkt w razie nie obustronnego nie wystawienia składu zostało dodane już po tym meczu więc Lwy_Częstochowa ma ten 1 pkt Oczko
Nie ma znaczenia czy botem był czy nie pisałem że zostało to wprowadzone nie dawno a wcześniej były punkty przyznawane w takim wypadku gdy mecz kończył się wynikiem 0:0 ale zostało to zmienione i punkty nie są już przyznawane.
No i wszystko jasne, dziękujemy Heniu Uśmiech
Skoro wszystko wyjaśnione to zamykam temat Oczko