Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Finał Ekstraligi 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ale się porobiło Smutny

Pieniędze wygrał ze zdrowym rozsądkiemSmutny

Ciekawe jakie sankcję będą dla Torunia.

Mam nadzieję że:
- duża kara finansowa
- degradacja o 1 ligę niżej
- odebranie srebrnego medalu

To by odstraszyło innych
Też mam taką nadzieje to hańba dla polskiego żużla i sportu :/ mamy najlepszą, najsilniejszą i najdroższą liga żużlową na świecie a tu taki klub z tradycjami i pięknym stadionem odmawia wyjazdu...to jest niedopuszczalne...jak dla mnie powinni dostać karę finansową tak z 50% całego budżetu klubu, zarządcom klubu na całe życie zabronić działania w jakichkolwiek klubach sportowych i tak jak kolega napisał degradacje do 1 ligi i odebranie medalu i przyznanie go Tarnowianom, a o utrzymanie w lidze powinien być baraż między Rzeszowem i Grudziądzem albo Rzeszowem i Gnieznem.
PS: Jak dla mnie zawodnicy i cały sztab z Torunia który był na miejscu I CHCIAŁ JECHAĆ, powinien dostać bardzo dużą premią finansową i możliwość natychmiastowego rozwiązania kontraktu z klubem

BRAVO WYBRZEŻE POGROM GKM BYŁ BEZ SZANS!!! AVE GKS
osobiscie to jestem zdania że o takich wydarzeniach lepiej jak najszybciej zapominac bo to porazka dla polskiego speedwaya...
A co do pozytywnych wydarzeń to polecam Elite League bardzo piekne ściganieUśmiech
unibax powinien być surowo ukarany, ale znając żużlowe piekielko skończy się na karze finansowej. Romek zapłaci i będzie się śmiać. Reklame unibaxu zrobił sobie kosztem całego środowiska żużlowego.
ale chyba był świadomy co robi wiedział że to bez echa nie przejdzie i że będą kary trochę nie rozumiem jego decyzji prawda jest taka że reklamę sobie zrobił moim zdaniem kara finansowa to za mało
Z tymi karami to na 100% będą WIELKIE JAJA! Większość spodziewa się że będą drakońskie a ja myślę że tym na górze braknie jaj żeby pokazać wreszcie że nie można robić takich rzeczy i że w polskiej lidze nie ma żartów. Nie mam osobiście nic do żadnego z klubów i bardzo szkoda mi kibiców przede wszystkim z Torunia bo tamtejsze władze klubowe i może nie tylko, pokazały gdzie ich mają....
Wszystkie możliwości karne w tym przypadku byłyby odpowiednie i wskazane, żeby żaden klub w przyszłości nie odważył się na coś podobnego.
I jeszcze jedno, jestem za tym żeby odebrać im srebro ale żeby tego srebra nie dostał nikt.
Jestem kibicem klubu z Torunia, no i fakt że to co zrobili w finale jest karygodne... Ale wydaje mi się że skończy się tylko na karze pieniężnej. Co do zebraniu medali to tak jestem pół na pół, bo faktycznie zachowanie chamskie, ale czemu za to mają płacić tacy zawodnicy jak Przedpełski, Ward, Miedziak? Którzy byli tego dnia w Zielonej Górze i chcieli jechać, którzy zresztą przez cały sezon walczyli i teraz przez głupią decyzje Karkosika nikt z nich nie dostanie nagrody. W 2007 roku była podobna sytuacja, z tym że to wtedy Wrocław nie przyjechał do Torunia i też kibice czekali na stadionie razem z zawodnikami gospodarzy i kary były wtedy bardzo małe bo 5tyś. grzywny które i tak zostało zawieszone i 30tyś. odszkodowania dla Gospodarza za zamieszanie. Gdyby Toruń teraz dostał takie kary to Karkosik by pewnie wybuchł śmiechem. Sądzę że kary będą około miliona może dwóch, łącznie już... A dodatkową karą powinno być np. 6pkt minusowych na starcie do nowego sezonu?

Może i tak daje za niskie kary, ale jednak kibicuje temu klubowi więc może po części i tak go bronię Język Pozdrawiam.
i mamy rok 2014 druga czesc sezonu! kary jakie unibax dostal kazdy zna! dla mnie jako kibica APATORa najsprawiedliwsza kara dla jebanego karkosika i unibaxu bedzie nie dostanie sie do play off czego z calego serca im zycze!!!