Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Kilka kosmetycznych zmian.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Wpadłem na pomysł aby w widoku zawodników szczególnie innych graczy oprócz wieku talentu i XP dodać ŚR MECZOWE i BIEGOWE. Bardzo usprawniło by to moim zdaniem zapraszanie zawodników na rozgrywki indywidualne bo na dzień dzisiejszy wchodzę w zawodników jakiejś drużyny i żeby spr czy zawodnik jest w podstawowym składzie i jak mu idzie musze jeszcze w niego klikać jest to trochę utrudniające przy zapraszaniu na indywidualne ściganie. Drugą rzeczą było by dodanie nowej zakładki lub zmodyfikować obecną tak abyśmy mieli podgląd na czwórmecze w których bierzemy udział oraz historię czwórmeczy. Tak samo z zawodami indywidualnymi. Teraz trzeba szukać tego pamperka poza tym według mnie jest to mało widocznie i przyznam, że kilkakrotnie zapomniałem że mam jakiś czwórmecz zaplanowany o zawodach indywidualnych nie wspomnę. Fajnie byłoby dodać zakładkę np Imprezy (wiem, że jest kalendarz imprez) gdzie mielibyśmy od razu kiedy są zawody czy tez czwormecz w którym występują nasi zawodnicy oraz poprzednie zawody bądź dodać czwómecze i zawody indywidualne do zakładki najbliższe mecze. Sorki za błędy ale trochę się spieszyłem. Pozdrawiam.

Zwolen

Co do pomysłu ze średnią meczową i biegową, to nie wiem czy to jest potrzebne, ale jeśli tak, to można wprowadzić to np. dla graczy z kontem vip Oczko

A drugi pomysł mi się podoba.
moze chociaz wiadomosc bysmy dostawali po zawodach z linkiem bezposrednim do tej imprezy. Tresc wiadomosci banalna np. Dzis Twoj zawodnik wystapil w zawodach indywidualnych sprawdz jak mu poszlo i link.

MarekAureliusz

Mając kilkunastu zawodników co tydzień będziemy zaspamowywani tymi wiadomościami
Siema ziomki.
1. Wszystko jest. Nad listą zawodników jest przycisk "statystyki ligowe ", z opcją sortowania.
2. --------------
Odrzucam. Zamykam.