Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Leczenie i skok umiejętnosci
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. 1sprawa zawodnik Lech Szudra z jakiegoś powodu nie chce się leczyć ,wysylam go na leczenie i nic... 2sprawa zawodnik Kyle Jordan wczoraj miał 16/18 dni treningowych pojechał w meczu ligowym i wyglada na to jakby nie dostal dnia treningowego bo wchodze dzis i ma 17/18 więc to chyba błąd ;p
1 sprawa: Lech Szudra, ma obecnie w treningu ustawioną technikę, więc leczenie jest nie mozliwe. Aby było możliwe musi mieć ustawiony odpoczynek.

2 sprawa: no faktycznie Jordan ma 17 dni prowadzenia. A masz jakis scr ze stanu przed meczem czy mial 15 czy 16 ?
Stefik a czasem nie bylo wprowadzane ze zawodnik nie moze trenowac jesli ma zdrowie mniej niz 100% ?
Tak jest tak. A on jest kontuzjowany? bo nie zwrocilem uwagi nawet na to
Ustawiłęm Szudrze odpoczynek wysłałem na leczenie zobaczymy czy teraz się uda. Jeśli chodzi o Jordana nie robiłem screena gdyż nie wiedziałem, że będzie potrzebny... a nie zwróciłem uwagi czy tylko jemu nie dodało treningu z tytułu meczu ligowego czy reszcie też. Zapamiętałem bo dziś miał skoczyć a tu 17/18 ;p
Wiśnia za mecz ligowy każdy zawodnik otrzymuje skok w momencie rozpoczęcia spotkania. Także na pewno dostał dzień do treningu pod warunkiem że nie był kontuzjowany bo wtedy nie dostanie dnia do treningu.
ten zawodnik nie był kontuzjowany Oczko być może mi się coś pomyliło zwracam honor.