Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Wspólny trening i przydział motorków.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wpadłem dziś na pewien pomysł. Chodzi o to, aby przy ustawianiu składu na wspólny trening moglibyśmy wybierać motor na jakim zawodnik pojedzie w danym biegu. Do wyboru mielibyśmy motory, które mamy kupione dla zawodnika w parku maszyn i w każdym wspólnym biegu mógłby mieć np. inny motor. Proponuję to , ponieważ wspólny trening odbywa się w jednym czasie i nie da rady zmienić motocykla pomiędzy różnymi biegami. A tak, można by było zobaczyć co pojechał i na jakim sprzęcie.

Poniżej rzucam projektem graficznym z tego co widziałem to dałem za dużą czcionkę do napisu "Wybierz motor!" i dlatego tak wyszło. Nie mogłem już niestety nic zmienić.

[Obrazek: projektsw.png]
Ja jestem na tak, ponieważ dzięki temu można będzie łatwo sprawdzić czasy na danym motorze Uśmiech
Fajny pomysl, jezeli wyor motorow byl by bezplatny tzn. nie trzeba by bylo kupowac motorku.

Ogolnie to motorki mozna testowac podczas sparingu. Ja osobiscie uzywam opcji wspolnego treningu do sprawdzenia jka se radza moi zawodnicy na danej nawierzchni. Zazwyczaj tak robie jak mam mecz wyjazdowy a rywal ma inna nawierzchnie. pzdr

*jestem na tak <==> motorki bd bezplatne

* Stefik. Jestem na tak, ale uwazam ze za duzo kasy ise wyda przy probie dopasowania motorku. imo podczas sparingu mozna szybciej dopasowac bike do zawodnika nie tracac tyle kasy. Moze zmontowac ze kazdy bieg we wspolnym trningu z wyborami motorkow bdz platny. Mam na mysli takie cos ze byla by opcja zaznaczenia czy chce sie wybierac iinny motor niz zawodnik ma przypisany w parku maszyn i wtedy taki bieg byl by płatny np za jeden 15k by sciagalo z konta.
specjal motorki nie beda bezplatne. Do wyboru bedziesz mial te ktore damy zawodnik ma kupione.
świetny pomysł
Dla nowych graczy to na pewno dogodny krok w przód
Super pomysł. Znacznie ułatwi to sprawdzanie motorów, na którym zawodnik najlepiej jeździ.
świetny pomysł ! teraz będzie można łatwo dopasować zawodnika do danej nawierzchni !
dobre, i nie powinno zając zbyt długo czasu wiec może dzis bedzie
Co wy na to żeby Admin wystawiał w tygodniu co najmniej 20 nowych zawodników na listę transferową raz bo na liście transferowej nic się nie dzieje a tak to przynajmniej by dużo więcej ludzi się logowało i walczyło o transfery dobrych zawodników bo cały czas toczyła by sie walka o zawodnika ???????????
No mogło by być Uśmiech To daj jako nowy temat i zobaczymy Uśmiech
Stefik moja propozycja, że zamiast tej kreski jako domyslne w polu wyboru motockla powinno widnieć 'Wybierz motocykl'. Co Wy na to?
Na pewno ładniej by to wyglądało. Bo takie kreski to nie pasują do całej koncepcji Uśmiech
Zrobione