Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Motor po sprzedaniu zawodnika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dowiedziałem się że gdy sprzedajemy zawodnika to jego motor znika. Moja propozycja jest krótka i raczej kosmetyczna mianowicie aby motor po tym zawodniku zostawał w klubie. Wtedy zamiast wydawać 30k na nowy motor dla innego zawodnika przypisujemy mu maszyne, która została po zawodniku sprzedanym Oczko
Dobry pomysł, ale przed sprzedaniem zawodnika można przecierz sprzedać jego motor(y)
Ale nie zawsze jesteś w momencie sprzedaży online i później trochę kasy można stracić, popieram!
Popieram dobry pomysł niech ten motor zostaje w naszym warsztacie albo przynajmniej jakiegoś grosza za nie go daja na konto !
A ja właśnie jestem innego zdania Oczko 30k to nie są wielkie pieniądze ale owszem jakby policzyć kilka motorów to już fajna sumka się uzbiera.
Ale!... nie zapominajmy że to jest manager Uśmiech polega na dokonywaniu wyborów złych bądź dobrych, także wymaga od Nas myślenia długofalowego, przewidywania.
1. Droga strat:
Zapominam wystawić składu na mecz/sparing dostaję karę, zapomniam sprzedać motoru zawodnikowi którego sprzedaję tracę maszynę
2. Droga zysków:
Pamiętam o składach --> otrzymuję zysk ze sprzedaży biletów, pamiętam o sprzedaży sprzętu zwraca mi się koszt wydany na maszynę
3: Droga obojętna:
Nie ustawiam sparingów --> nie mam ani zysków ani kar, nie kupuję motocykli (analogicznie)


tu tylko podane 2 przykłady ale sumując jeszcze kilka/kilkanaście innych wychodzi Nam nasza polityka prowadzenia klubu Uśmiech
Albo wiemy co się w nim dzieje, kontrolujemy sytuację i mamy za to zyski, albo częściowo olewamy i tych korzyści jest mniej niż mogłoby być.

Takimi prawami się rządzi gra typu:manager i uważam że tego powinniśmy się trzymać! Uśmiech

PS. Następnym razem jak wystawisz zawodnika na LT od razu zapali się lampka w głowie podpowiadająca ---> sprzedaj motory! Duży uśmiech

Równie dobrze można zgłosić propozycję typu ---> aaaa... zapomniałem wystawić składu to komputer za mnie powinien automatycznie wybrać a ja unikam kar Język

MarekAureliusz

Tylko że jest jeden problem, ten motocykl rozpływa się w powietrzu, ani nie zostaje w klubie, ani nie idzie za zawodnikiem, ani nawet nie jest złomowany, za co byśmy musieli zapłacić Uśmiech

Tak więc coś jest tu nie tak i należy moim zdaniem to zmienić
Jak każdy zawodnik ma przypisany motocykl to jak wyobrażacie sobie że 'motór' po sprzedanym zawodniku to do kogo pójdzie? Do tego niżej czy wyżej na liście?

Ukppku ma w 100% racje to jest manager i trza pomyślunku
motorek miałby zostać w parkingu i sami byśmy go przypisywali do zawodnika
To może niech pójdzie za zawodnikiem w końcu motory są zawodników Duży uśmiech
Niech po prostu nie znika, jak zapomnisz masz kare że go nie ma a nowy nabywca prezent Uśmiech
to niech zawodnicy sami sobie kupujo ! ;d oczywiście żartuje Oczko widzę, że głosy są podzielone więc prawdopodobnie zostanie tak jak jest
(2013-12-02, 18:24:53)Jack21 napisał(a): [ -> ]To może niech pójdzie za zawodnikiem w końcu motory są zawodników Duży uśmiech
Niech po prostu nie znika, jak zapomnisz masz kare że go nie ma a nowy nabywca prezent Uśmiech



Tak kiedyś byłoUśmiech
A wałek był taki że typ sprzedawał zawodnika a ten zawodnik miał ponad 100 motorków, po sprzedaży takiej ilości ponad 2 bańki Uśmiech

MarekAureliusz

Ok, już rozumiem dlaczego jest jak jest Duży uśmiech i w takim razie powinno tak powinno zostać
Zamykam.