Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Obozy treningowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
haha dobre stary to moze przeczytaj i Ty wszystko jeszcze raz bo ewidentnie moje i innych argumenty nie trafiaja do Ciebie bo Ty nawet na nie nie patrzysz nie bede powtarzal setny raz tego samo, a forma propozycji Astecka takze daje pełną roznorodnosc
wielb swoje posty dalej ja koncze z Toba dyskusje bo ewidentnie nie prowadzi ona do niczego sensownego
Przepraszam tym samym wszystkich logicznie myslacych za lekki offtop

MarekAureliusz

steel-rider, powiedz, o co Ci na prawdę chodzi. Nie podajesz żadnych (!) argumentów za czy przeciw zmianom, oceniasz zarządzanie finansami innych drużyn, uznając że tylko Twój pomysł jest słuszny, następnie zaczynasz ciskać innym graczom, którzy mają inne zdanie niż Ty, teraz widzę że zaczynasz wjeżdżać na moda Jacka, kiedy nie masz pojęcia za co, po co i od kogo go dostał. Co to w ogóle ma być?

Albo zacznij podawać ARGUMENTY, albo skończ spamować ten temat
Heh. dobre. Ty nie przedstawiasz argumentow , tylko probojesz podwazyc moje i to w dodatku bezskutecznie. W dodatku jest tak jak piszesz , Twoja dyskjusja ze mna niczego joe wnosi... z prostej przyczyny, nie umiesz podwazyc moich argumentow i zaprezentowac w przekonujacy sposob swoj punkt widzenia.

MarekAureliusz

Przeczytaj sobie post nr 23 i wtedy wróć i przeproś
Ze niby za co ? W poscie nr 23 prZedstawiles to co jest dobre dla ciebie, nic wiecej. nie mam zamiaru przepraszac nikogo. a jesli chodzi o argumenty to przedstawilem ich wystarczajaco w pierwszych moich 2 postach w tym temacie. Dziwnym trafem znajduja sie osoby ktore podzielaja moje zdanie. ot taki zbieg okolicznosci... hemoglobina , inwigilacja , taka sytuacja.
Jestem za tym aby obozy zostały takie jakie są nigdy też nie miałem problemu z kasa na obóz także 2x5 tylko jest pod 1 i ekstraligę bo mają już wszystko na fulla

MarekAureliusz

Tylko ciekawe że cała 1 i eliga, a przypuszczam że druga też, wysyła zawodników ZAWSZE NA 5xMAKS

anonim-04

niech zostanie tak jak jest zawodnicy chca inwestować to wysyłają na najlepszy nie to wysyłają na słabszy proste
ktos tam napisał ze to jest manager i trzeba kombinować to dlaczego cały czas mam miec pod górke z kombinowaniem a czemu przynajmniej raz nie trzeba duzo kombinować??
(2013-12-18, 15:34:49)Barti1234 napisał(a): [ -> ]Jestem za tym aby obozy zostały takie jakie są nigdy też nie miałem problemu z kasa na obóz także 2x5 tylko jest pod 1 i ekstraligę bo mają już wszystko na fulla

To, że Ty nigdy nie miałeś problemu z kasą nie znaczy, że inni też ich nie mają! Oczko

anonim-04

a czy ktoś ci kazuje wysyłać zawodników na te najlepsze obozy??
a czy ja już nie mówiłem, że wysyłanie na tanie obozy nie przynosi żadnych zysków a tylko wydatki?? Duży uśmiech

anonim-04

a wiec jak widzisz u Ciebie jedno wyklucza drugie bo chciał bys wysyłać na tańsze obozy ale one tez nie przynoszą zysku
nie rozumiem twojej wypowiedzi!
Powiedz mi gdzie ja napisałem, że "chciałbym wysyłać na tańsze obozy"??
I kto tu nie czyta ze zrozumieniem Duży uśmiech

anonim-04

może nie dosłownie ale

[/quote]

To, że Ty nigdy nie miałeś problemu z kasą nie znaczy, że inni też ich nie mają! Oczko
[/quote]
Pisząc to miałem tylko i wyłącznie na myśli, że słowa kolegi "ja nigdy z kasą problemów nie miałem" to nie jest dobry argument.
Nie miałem tu na myśli żadnych konkretnych osób!
Stron: 1 2 3 4