2014-02-24, 09:40:10
2014-02-24, 15:12:51
Sry za późno czas minął w sobotę może jechać od 4 kolejki, trzymamy się nieugięcie regulaminu Sorka
2014-02-24, 17:57:26
Chciałbym zgłosić zmianę na 01.03.
Teodozjusz Perschon za Salomon Pawłowski
Teodozjusz Perschon za Salomon Pawłowski
2014-02-24, 18:28:09
na 1.03 za późno sorry zgłoszenie minęło do soboty jak chcesz to mogę przyjąć zmianę ale od 8.03
2014-02-28, 19:54:16
Na ostatni turniej zgłaszam zmianę:
Za Cyprian Klimczok - Stanisław Kowalski
Za Cyprian Klimczok - Stanisław Kowalski
2014-03-01, 13:24:38
Chciałbym aby wszyscy sprawdzili składy na ostatnia rundę, gdyż wszelkie zgłoszone zmiany na 01.03 które były zbyt późne są zmienione na 08.03 jeśli komuś nie pasuje proszę o zmianę wyjątkowo czas do niedzieli do 24.
__________________________________________________________________________________
Zmiana Czarni Inowrocław - za Saturnin Walczak Gerwin Penkal
__________________________________________________________________________________
Zmiana Czarni Inowrocław - za Saturnin Walczak Gerwin Penkal
2014-03-10, 19:12:21
No i mamy koniec, serdecznie przepraszam za to małe opóźnienie
Cały turniej muszę powiedzieć bardzo planowo wszystko bardzo dobrze grało nikt nie grandził na prawdę wysoki poziom. Pragnę gorąco wszystkim podziękować za udział, za zaufanie, za czas poświęcony oraz pogratulować wszystkim ich miejsc a szczególnie czołowej trójce z KS TATRA TORONTO który to w tym sezonie zgarnia wszystko!
A tak przedstawia się pełna klasyfikacja końcowa:
1. KS Tatra Toronto (ptaszek74)
2. BlackWolf (pedroart)
3. Club Red Rabbit (etteruord)
4. Towers Wrocław (gregory7372)
5. Kościańskie Byki (MGRBarto)
6. Primavera Toruń (piotrowskp)
7. Czarni Inowrocław (Jack21)
8. Ahtung SC (purgazik)
9. K.S SERCE RADLIN (kropa46)
10. NM2012 (Raffik1607)
11. KM Psie Pole (Sandro85)
12. Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper)
13. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13)
14. Marma Rzeszóww (siwy1296)
15. Alfa Lubicz (kielpin)
16. KS Apator (grzechoo)
17. Czerwono Czarni (ANTONIO)
18. atteam (aturski)
19. STARTLECHMA (lech)
20. PająkTeam (radzik75)
21. WosiuLionsSquad(Wosiu3)
22. Swiry Tarnow (sylta88)
23. TZ GNIEZNO (MARIAN)
24. DKŻ Unia Dębica (Zuma07)
25. motorteam (bastek)
26. Kmż Lub. (Mati12)
27. Żks Ostrovia Ostrów Wlkp (Wilku1955)
28. Grunwald Budziwój (rickey)
29. TBU Tarnów (aris87)
30. Spartanie (ludwik)
31. Speedway Euphoria (Mattex)
32. żkż wola (janosik240)
Cały turniej muszę powiedzieć bardzo planowo wszystko bardzo dobrze grało nikt nie grandził na prawdę wysoki poziom. Pragnę gorąco wszystkim podziękować za udział, za zaufanie, za czas poświęcony oraz pogratulować wszystkim ich miejsc a szczególnie czołowej trójce z KS TATRA TORONTO który to w tym sezonie zgarnia wszystko!
A tak przedstawia się pełna klasyfikacja końcowa:
1. KS Tatra Toronto (ptaszek74)
2. BlackWolf (pedroart)
3. Club Red Rabbit (etteruord)
4. Towers Wrocław (gregory7372)
5. Kościańskie Byki (MGRBarto)
6. Primavera Toruń (piotrowskp)
7. Czarni Inowrocław (Jack21)
8. Ahtung SC (purgazik)
9. K.S SERCE RADLIN (kropa46)
10. NM2012 (Raffik1607)
11. KM Psie Pole (Sandro85)
12. Husaria Apator Toruń 1962 (Snajper)
13. Tatusie Bydgoszcz (kilerski13)
14. Marma Rzeszóww (siwy1296)
15. Alfa Lubicz (kielpin)
16. KS Apator (grzechoo)
17. Czerwono Czarni (ANTONIO)
18. atteam (aturski)
19. STARTLECHMA (lech)
20. PająkTeam (radzik75)
21. WosiuLionsSquad(Wosiu3)
22. Swiry Tarnow (sylta88)
23. TZ GNIEZNO (MARIAN)
24. DKŻ Unia Dębica (Zuma07)
25. motorteam (bastek)
26. Kmż Lub. (Mati12)
27. Żks Ostrovia Ostrów Wlkp (Wilku1955)
28. Grunwald Budziwój (rickey)
29. TBU Tarnów (aris87)
30. Spartanie (ludwik)
31. Speedway Euphoria (Mattex)
32. żkż wola (janosik240)