Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Cele odnosnie nowego sezonu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich 3-ligowcow Uśmiech

Tytul mowi sam za siebie wiec zapraszam do uchylenia rabka tajemnicy odnosnie Waszych planow na nowy sezon.
Moim celem nr 1 jest utrzymanie sie,czyli zajecie miejsca od 3 do 6.
Jezeli to sie nie uda to celem minimum bedzie miejsce 7 lub 8 dajace szanse poprzez baraz.
A Wy? Jakie macie cele na nowy sezon?

MarekAureliusz

W związku z tym, że udało mi się awansować z baraży, nie liczę na zbyt wiele. Każde miejsce powyżej dolnej strefy barażowej uznam za ogromny sukces. Ale nie będzie dla mnie zaskoczeniem jeśli będę miał baraż.

Vinyll

2 rok utrzymalem sie po barazach , a w tym roku cel to miejsce dajace spokojne utrzymanie bez barazy
(2013-12-01, 21:40:36)MarekAureliusz napisał(a): [ -> ]W związku z tym, że udało mi się awansować z baraży, nie liczę na zbyt wiele. Każde miejsce powyżej dolnej strefy barażowej uznam za ogromny sukces. Ale nie będzie dla mnie zaskoczeniem jeśli będę miał baraż.

Powodzenia Ci życzę Oczko

Ja sobie życzę spokojnego utrzymania i dalszego hartowania swoich juniorów Oczko
Moim celem jest walka o najwyższe cele czyli o awans. Ale tak na chłodno to czas pokarze jak będzie się układało w lidze. Mam nadzieję że najgorzej będzie drugie miejsce.
Moja klasa zapowiada się na bardzo wyrównaną - 3 liga 7 Klasa..
Pozdrawiam i powodzenia dla wszystkich Oczko
Zdecydowanie 3 liga 7 grupa Uśmiech powinna być bardzo interesująca Duży uśmiech

MarekAureliusz

Co powiecie na zakończeniu sezonu? Cele wypełnione?

Od siebie powiem że zgodnie z przewidywaniami, znalazłem się na 6. miejscu. Trochę dzięki temu że Mika zrezygnował z gry, tak to walczyłbym z nim o to 6. miejce. Tak więc sukces, pozostaję w 3 lidze Uśmiech
(2014-03-23, 19:02:01)MarekAureliusz napisał(a): [ -> ]Co powiecie na zakończeniu sezonu? Cele wypełnione?

Od siebie powiem że zgodnie z przewidywaniami, znalazłem się na 6. miejscu. Trochę dzięki temu że Mika zrezygnował z gry, tak to walczyłbym z nim o to 6. miejce. Tak więc sukces, pozostaję w 3 lidze Uśmiech

Gratulacje Uśmiech

MarekAureliusz

(2014-03-23, 19:12:26)telkosr napisał(a): [ -> ]Gratulacje Uśmiech

Dzięki, a jak z Twoimi celami? nie pisałeś na forum, ale na pewno jakieś były Oczko
Przede wszystkim utrzymać się, bo to był I sezon w 3 lidze, zawsze to niewiadoma i udało się, zająłem 3 pozycję więc całkiem nieźle Uśmiech

MarekAureliusz

No całkiem ładnie Uśmiech również gratulacje Uśmiech
(2014-03-23, 20:07:14)MarekAureliusz napisał(a): [ -> ]No całkiem ładnie Uśmiech również gratulacje Uśmiech

Dzięki ;]
Gratuluję kolegom osiągniętych celów Uśmiech
Mnie niestety nie udało się osiągnąć nawet celu minimum czyli baraże, nie dużo brakło ale jednak skład okazał się ciut za słaby. Inna sprawa że grupa 3.4 okazała się bardzo wymagająca.
No ale nic, postaram się szybciutko wrócić w szeregi trzecioligowców Uśmiech

MarekAureliusz

(2014-03-26, 14:16:15)Marek79 napisał(a): [ -> ]Gratuluję kolegom osiągniętych celów Uśmiech
Mnie niestety nie udało się osiągnąć nawet celu minimum czyli baraże, nie dużo brakło ale jednak skład okazał się ciut za słaby. Inna sprawa że grupa 3.4 okazała się bardzo wymagająca.
No ale nic, postaram się szybciutko wrócić w szeregi trzecioligowców Uśmiech

Trzymamy kciuki!
(2013-12-02, 13:03:14)pj007 napisał(a): [ -> ]Zdecydowanie 3 liga 7 grupa Uśmiech powinna być bardzo interesująca Duży uśmiech


Założyłem miejsce między 4-6 Uśmiech a wylądowałem na 5 tym.

Jest dobrzeUśmiech


A kolejny sezon hmm, nie niżej niż 5 miejsce Uśmiech. Moje wilki niedługo zaczną kąsać w 3 lidze Uśmiech
Stron: 1 2