Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Motory w profilu zawodnika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
proponuję wprowadzenie w profilu każdego zawodnika listy motorów które aktualnie posiada Uśmiech
Według mnie nie potrzebne. Mamy park maszyn i tam maszyny są Uśmiech
ale gdy chcę sobie spasować zawodnika na jakiś tor to nie lubię przełączać zakładek i sprawdzać jego siłę na 1 a na innej dobierać motocykl, w moim odczuciu mogło by to ułatwić rozgrywkę zwłaszcza dla początkujących Uśmiech
Lepszym już rozwiązaniem byłoby w parku maszyn dodanie np przy imieniu i nazwisku zawodnika wartości siły.
(2011-08-26, 19:40:48)MichalKR napisał(a): [ -> ]ale gdy chcę sobie spasować zawodnika na jakiś tor to nie lubię przełączać zakładek i sprawdzać jego siłę na 1 a na innej dobierać motocykl, w moim odczuciu mogło by to ułatwić rozgrywkę zwłaszcza dla początkujących Uśmiech

Michal sila zawodnika jest widoczna. Kup motocykl -> Kupujesz motocykl dla zawodnika imie nazwiska i twedy najezdzasz na imie tego zawodnika i pokazuja ci sie jego skille

* do tego przy wyborze skladu na mecz po lewej stronie wyswietlaja ise profile zawodnikow i tam widac jakie maja motorki przypisane. pzdr
Rurek, dobra propozycja Oczko Dodaj w nowym temacie. A co do tego tematu to uważam za niepotrzebny, ponieważ mamy park maszyn. Z dodaną propozycją Rurka będzie ok Oczko
Popieram pomysł Rurka, a co do pomysłu Michała to wydaje się niepotrzebny Oczko
(2011-08-26, 19:50:54)Rurek napisał(a): [ -> ]Lepszym już rozwiązaniem byłoby w parku maszyn dodanie np przy imieniu i nazwisku zawodnika wartości siły.

(2011-08-26, 20:38:10)matti_1 napisał(a): [ -> ]Popieram pomysł Rurka, a co do pomysłu Michała to wydaje się niepotrzebny Oczko

matti i rurek. jak kupujecie motorki to jest widoczna sila zawodnika.

* po mojemu to temat do zamkniecia
No faktycznie jest nie zauważyłem Duży uśmiech
Jest widoczna dobrze mówisz, ale podczas kupna motoru. Ale w parku maszyn ustalajac np. na jakim motorze zawodnik ma jechać musisz uzależnić się od innego okna. W jakims stopniu ułatwiłoby to życie, elminując przechodzenie między oknami. Kwestia w tym komu to przystwarza problemy, a komu nie? Język