Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: LIGA JUNIORÓW - 13 sezon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Zasady rozgrywek Ligii Juniorów

1.Zawody rozgrywane są w poniedziałki w postaci czwórmeczów

2.Organizator danej rundy(kolejki) jest zobowiązany zorganizować turniej i wysłać zaproszenia zespołom najdalej do czwartku* poprzedzającego kolejkę.
A) Jeśli tego nie zrobi, to turniej zorganizuje kolejna drużyna która jest zapisana jako pierwsza w terminiarzu bądź chętny.
B) Jeśli żadna z drużyn nie zorganizuje turnieju będzie po 0 pkt dla każdej z drużyn a pierwotny gospodarz dostaje -1pkt za brak organizacji.
C) Jeśli mecz zostanie zorganizowany to punkty są wliczone normalne oprócz pierwotnego gospodarza od którego dorobku zostanie odjęte -1pkt
*Drużyny które w piątęk będą organizatorami LM, a mają do zorganizowania w poniedziałek kolejke LJ proszę aby do zgłosiły i wydłużymy im czas do soboty lub mecz zorganizuje kolejna drużyna z pojedynku


3.Drużyny są podzielone na ligi, w każdej po 16 drużyn. Kolejki są podzielone tak aby każdy choć raz miał turniej u siebie.

4. Punktacja w czwórmeczu:
Za 1 msc - 3 pkt
za 2 - 2 pkt
za 3 - 1 pkt
za 4 - 0 pkt

W przypadku kiedy drużyny mają taką samą ilość punktów, o kolejności miejsc decyduje najlepszy zawodnik, więc ta drużyna której zawodnik zdobędzie największą ilość punktów w tym przypadku ta drużyna bedzie wyżej w klasyfikacji.

5. System rozgrywek:
W każdej lidze po 10 kolejek każdy z kazdym
Następnie najlepsza "8ka" Eligi pojedzie ze sobą: 4 półfinały (mecz u każdego) oraz 2 finały (u zwycięzców półfniałów) czyli łącznie 16 tygodniu

Ligi A,B,C:

Drużyny z miejsc 9-16 Eligi oraz 1-8 1 ligi stworzą nowa Ligę A gdzie zmierzy się każdy z każdym jak w sezonie zasadniczym (po 5 kolejek)
Dodatkowo zespoły z miejsc 9,10 Eligi oraz 1,2 1 Ligi dostaną dodatkowy bonus 2 pkt na początek tabeli Ligii A. Z tego względu że Liga A zastępuje baraże, a te zespoły wcześniej miały zapewnione miejsce w Elidze, teraz dostaną bonus ale nie bezpośredni awans.
Najlepsza ósemka tej Ligi pojedzie w kolejnym sezonie w Ekstra Lidze Juniorów
Zespoły z miejsc 9-16 spadną do 1 Ligi na kolejny sezon


Ligę B
na podobnych zasadach stworzą zespoły które zajęły odpowiednio 9-16 miejsce w 1 Lidze oraz 1-4 z 2 Ligi Gr.A i B. W tej Lidze bonusowe 2 punkty otrzymają zespoły z miejsc 9,10 1LJ oraz 1 miejsc 2LJ.
Najlepsza ósemka tej Ligi pojedzie w kolejnym sezonie w 1 Lidze Juniorów
Zespoły z miejsc 9-16 spadną do 2 Ligi na kolejny sezon


Ligę C stworzą drużyny które zajęły miejsce 5-12 w 2 Ligach.
tabela 2 rundy po 15 kolejce:

[Obrazek: 11031516111527456713.png]


Tabela po 10 kolejce:

[Obrazek: 04208762505941894068.png]
Przy organizacji turnieju wpisz w nazwie zależnie od ligi:

ELJ (numer kolejki)
1LJ (numer kolejki)
a w 2 ligach:
2ALJ (nr kolejki)
2BLJ (nr kolejki)


FINAŁ:
[Obrazek: 12570665789190532453.png]

Półfinały:
[Obrazek: 55241663955248321249.png]

Terminiarz na kolejki 11-15
[Obrazek: 06457251744697903405.png]
(2013-12-04, 21:37:42)kamykov napisał(a): [ -> ]II Liga Juniorów gr.A
Kościańskie Byki - zajęty termin.

No niestety nie spojrzałem w kalendarz, myślałem, że 9 to piątek. Szkoda, moja strata. Przepraszam za problem
1 kolejka 1LJ

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-14014

gosp. Grom

1. KS Adriana Toruń - 61pkt.
2. Grom - 58pkt.
3. Oxfordonia Bydgoszcz - 31pkt.
4. KugelSpeed - zajęty termin
W 2 lidze, gr B CKM Czestochowa -organizator- ma zajety termin, dostal info ze jak chce to moze probowac zalatwic skasowanie 4meczu u Henrika. Nic nie odpisal i nie wiem czy bedzie zalatwial.
Pytanie- do kiedy czekac?
popraw nazwę z Briningham Brummies na Birmingham Brummies - bo siakoś tak dziwnie
9.12 Nie jestem wstanie zorganizować ,ponieważ organizuje inny czwórmecz.Dopiero napisałem do henrika w spawie wykasowania czwórmeczu i jutro dokładniej napiszę jak dostanę odpowiedz
henrik napisał , że nie da ponieważ dwie ekipy wystawiły skład.Ktoś inny będzie musiał zorganizować.
Ok krzybor98. Wiec ja zorganizuje.

Zapki poszly.
2 liga grupa A
Birmingham Brummies nie zorganizowal turnieju i nie odpowiedzial na wiadomosc.
Jezeli do jutra nie zorganizuje to wieczorem ja to zrobie.
Zalatwione, zorganizowal Uśmiech
Organizuje 1 Rundę ELJ za Speed Fordon.

Ostrowskie Diabły - zajęty termin
Warsilia Gdańsk ma organizować 1 rundę ale po jego wpisach na forum można wywnioskować że marne są szanse na to by zorganizował
Czekamy dalej czy kto inny ma zrobić za niego rundę?
II Liga gr. B

Speedway Tramp nie zorganizował turnieju i nie odpowiedział na moją wiadomość. Dlatego ja podejmuję się organizacji za niego. Wysyłam zaproszenia.

Zaproszenia wysłane. Skarpa Testament Toruń ma już zajęty ten termin. Pozostałe zaproszenia dotarły i czekają na akceptację
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15