Faza Pucharowa:
FINAŁ:
1 runda 7.03.2013
Polonia Osielsko -
Polonia Ostrów Wlkp 28:62
2 runda 14.03.2013
Polonia Ostrów Wlkp - Polonia Osielsko
63:27
1/2 finału (Półfinały)
1 runda 21.02.2013
Hawaiki Team Rzeszów - Polonia Ostrów
35:55
Polonia Osielsko - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp
48:42
2 runda 28.02.2013
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp -
Polonia Osielsko 47:43
Polonia Ostrów - Hawaki Team Rzeszów
60:30
1/4 finału (Ćwierćfinały)
1 runda 7.02.2013
Hawaiki Team Rzeszów - Victory Leszno
44:46
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp - Orliki Fordon
48:42
Werewolves Staszów - Polonia Ostrów Wlkp
23:67
Unia Tarnów I - Polonia Osielsko
44:46
2 runda 14.02.2013
Victory Leszno -
Hawaiki Team Rzeszów 42:48
Orliki Fordon -
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp 40:50
Polonia Ostrów Wlkp - Werewolves Staszów
69:21
Polonia Osielsko - Unia Tarnów I
47:43
1/8 finału:
1 runda 24.01.2013
Hawaiki Team Rzeszów - GKM Grudziądz
53:37
KugelSpeed -
Fc Stare Drzewce Gorzów 36:54
Sparta Wrocław -
Victory Leszno 44:46
Świry Tarnów -
Orliki Fordon 15:75
Tarzan's Team Tarnów -
Werewolves Staszów 40:50
Unia Tarnów I - ZKŻ Załawcze
54:36
RKS Motor Lublin -
Polonia Ostrów Wlkp 23:67
Demogorgon Wrocław -
Polonia Osielsko 39:51
2 runda 31.01.2013
GKM Grudziądz -
Hawaiki Team Rzeszów 42:48
Fc Stare Drzewce Gorzów - KugelSpeed
50:40
Victory Leszno - Sparta Wrocław
55:35
Orliki Fordon - Świry Tarnów
73:17
Werewolves Staszów - Tarzan's Team Tarnów
56:34
ZKŻ Załawcze -
Unia Tarnów I 40:50
Polonia Ostrów Wlkp - RKS Motor Lublin
72:18
Polonia Osielsko - Demogorgon Wrocław
60:30
Tabela fazy grupowej:
Terminiarz na faze grupową:
Grupa A:
1 kolejka 13.12.2013
Fc Stare Drzewce Gorzów - Real Straszydle
47:43
Krzyżacy R3 Toruń - GKM Grudziądz
30:60
2 kolejka 20.12.2013
GKM Grudziądz - Fc Stare Drzewce Gorzów
39:51
Real Straszydle - Krzyżacy R3 Toruń
59:31
3 kolejka 27.12.2013
Fc Stare Drzewce Gorzów - Krzyżacy R3 Toruń
56:34
Real Straszydle - GKM Grudziądz
40:50
4 kolejka 3.01.2014
Krzyżacy R3 Toruń - Fc Stare Drzewce Gorzów
37:53
GKM Grudziądz - Real Straszydle
48:42
5 kolejka 10.01.2014
Fc Stare Drzewce Gorzów - GKM Grudziądz
56:34
Krzyżacy R3 Toruń - Real Straszydle
39:51
6 kolejka 17.01.2014
Real Straszydle - Fc Stare Drzewce Gorzów
43:47
GKM Grudziądz - Krzyżacy R3 Toruń
48:42
Grupa B
1 kolejka 13.12.2013
KugelSpeed - Tatusie Bydgoszcz
75:15
CKM Częstochowa - Hawaiki Team Rzeszów
0:0
2 kolejka 20.12.2013
Hawaiki Team Rzeszów - KugelSpeed
50:40
Tatusie Bydgoszcz - CKM Częstochowa
75:0
3 kolejka 27.12.2013
KugelSpeed - CKM Częstochowa
75:0
Tatusie Bydgoszcz - Hawaiki Team Rzeszów
34:56
4 kolejka 3.01.2014
CKM Częstochowa - KugelSpeed
0:75
Hawaiki Team Rzeszów - Tatusie Bydgoszcz
61:29
5 kolejka 10.01.2014
KugelSpeed - Hawaiki Team Rzeszów
40:50
CKM Częstochowa - Tatusie Bydgoszcz
0:75
6 kolejka 17.01.2014
Tatusie Bydgoszcz - KugelSpeed
41:49
Hawaiki Team Rzeszów - CKM Częstochowa
72:18
Grupa C
1 kolejka 13.12.2013
GKM 1979 - Blue Devils Częstochowa
61:29
Victory Leszno - Świry Tarnów
61:29
2 kolejka 20.12.2013
Świry Tarnów - GKM 1979
49:41
Blue Devils Częstochowa - Victory Leszno
23:67
3 kolejka 27.12.2013
GKM 1979 - Victory Leszno
29:61
Blue Devils Częstochowa - Świry Tarnów
32:58
4 kolejka 3.01.2014
Victory Leszno - GKM 1979
52:38
Świry Tarnów - Blue Devils Częstochowa
61:27
5 kolejka 10.01.2014
GKM 1979 - Świry Tarnów
48:42
Victory Leszno - Blue Devils Częstochowa
67:23
6 kolejka 17.01.2014
Blue Devils Częstochowa - GKM 1979
0:75
Świry Tarnów - Victory Leszno
30:60
Grupa D
1 kolejka 13.12.2013
Orliki Fordon - orly
73:17
Sparta Wrocław - Zato Leszno
50:40
2 kolejka 20.12.2013
Zato Leszno - Orliki Fordon
40:50
orly - Sparta Wrocław
20:70
3 kolejka 27.12.2013
Orliki Fordon - Sparta Wrocław
52:38
orly - Zato Leszno
15:75
4 kolejka 3.01.2014
Sparta Wrocław - Orliki Fordon
51:39
Zato Leszno - orly
67:23
5 kolejka 10.01.2014
Orliki Fordon - Zato Leszno
52:38
Sparta Wrocław - orly
73:17
6 kolejka 17.01.2014
orly - Orliki Fordon
15:75
Zato Leszno - Sparta Wrocław
0:75
Grupa E
1 kolejka 13.12.2013
Werewolves Staszów - Unia Leszno
71:19
Unia Tarnów I - Kozły Ofiarne
49:41
2 kolejka 20.12.2013
Kozły Ofiarne - Werewolves Staszów
25:65
Unia Leszno - Unia Tarnów I
34:56
3 kolejka 27.12.2013
Werewolves Staszów - Unia Tarnów I
58:32
Unia Leszno - Kozły Ofiarne
50:40
4 kolejka 3.01.2014
Unia Tarnów I - Werewolves Staszów
54:36
Kozły Ofiarne - Unia Leszno
51:39
5 kolejka 10.01.2014
Werewolves Staszów - Kozły Ofiarne
49:41
Unia Tarnów I - Unia Leszno
57:33
6 kolejka 17.01.2014
Unia Leszno - Werewolves Staszów
0:75
Kozły Ofiarne - Unia Tarnów I
32:58
Grupa F
1 kolejka 13.12.2013
Adamowski Bydgoszcz - Tarzan's Team Tarnów
26:64
KS Skarpa Testament Toruń - ZKŻ Załawcze
15:75
2 kolejka 20.12.2013
ZKŻ Załawcze - Adamowski Bydgoszcz
69:21
Tarzan's Team Tarnów - KS Skarpa Testament Toruń
73:17
3 kolejka 27.12.2013
Adamowski Bydgoszcz - KS Skarpa Testament Toruń
63:27
Tarzan's Team Tarnów - ZKŻ Załawcze
18:72
4 kolejka 3.01.2014
KS Skarpa Testament Toruń - Adamowski Bydgoszcz
31:59
ZKŻ Załawcze - Tarzan's Team Tarnów
72:18
5 kolejka 10.01.2014
Adamowski Bydgoszcz - ZKŻ Załawcze
21:68
KS Skarpa Testament Toruń - Tarzan's Team Tarnów
0:75
6 kolejka 17.01.2014
Tarzan's Team Tarnów - Adamowski Bydgoszcz
68:22
ZKŻ Załawcze - KS Skarpa Testament Toruń
20.01
Grupa G
1 kolejka 13.12.2013
Demogorgon Wrocław - Polon Bełejów
47:43
Polonia Ostrów - Ostrowskie Diabły
53:37
2 kolejka 20.12.2013
Ostrowskie Diabły - Demogorgon Wrocław
0:75
Polon Bełejów - Polonia Ostrów
24:66
3 kolejka 27.12.2013
Demogorgon Wrocław - Polonia Ostrów
27:63
Polon Bełejów - Ostrowskie Diabły
75:0
4 kolejka 3.01.2014
Polonia Ostrów - Demogorgon Wrocław
54:36
Ostrowskie Diabły - Polon Bełejów
69:21
5 kolejka 10.01.2014
Demogorgon Wrocław - Ostrowskie Diabły
24:66
Polonia Ostrów - Polon Bełejów
51:39
6 kolejka 17.01.2014
Polon Bełejów - Demogorgon Wrocław
0:75
Ostrowskie Diabły - Polonia Ostrów
38:52
Grupa H:
1 kolejka 13.12.2013
SCB - RKS Motor Lublin
0:75
Polonia Osielsko - Lubella Lublin
53:37
2 kolejka 20.12.2013
Lubella Lublin - SCB
36:54
RKS Motor Lublin - Polonia Osielsko
35:55
3 kolejka 27.12.2013
SCB - Polonia Osielsko
27:63
RKS Motor Lublin - Lubella Lublin
53:37
4 kolejka 3.01.2014
Polonia Osielsko - SCB
46:44
Lubella Lublin - RKS Motor Lublin
38:52
5 kolejka 10.01.2014
SCB - Lubella Lublin
54:36
Polonia Osielsko - RKS Motor Lublin
46:44
6 kolejka 17.01.2014
RKS Motor Lublin - SCB
75:0
Lubella Lublin - Polonia Osielsko
40:50