Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Wyszukiwarka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak ona ma dzialac? Wpisuje nazwe i nic sie nie dzieje. Zadnego przycisku wyszukaj brak, klawisz ENTER nic nie daje.

Nazwa na pewno dobra bo Stefik4 ;d
wystarczy wpisać 3 znaki i sama znajduje gracza lub drużynę
Faktycznie blad ten wystepuje w wersji KOMÓRKOWEJ !!!

Stefik zrob cos z tym ;d
Bo wersja komorkowa nie am wsparcia jQuery Uśmiech
czyli nie bedzie wyszukiwarki na komorke ?;d wczesniej dzialala ;d moze by stara wgrac do wersji komorkowej ?
W wersji komórkowej została dodana druga wyszukiwarka gdzie można poszukać:
Użytkownika
Zawodnika
Drużyny
Stadiony
Ligi
A w jakim celu została ona dodana również w wersji komputerowej ?
Podczas powiększania ekranu w smartfonie panel gracza zasłania mi większość obrazu.Zastanawiam się czy to nie jest wina przeglądarki (używam chroma).Czy wam też to się zdarza?
to jest norma bo tez tak mam Uśmiech a korzystam z Dolphin Browser Uśmiech
ja z mozilli i też tak mam
(2013-12-21, 13:08:47)Siwy1296 napisał(a): [ -> ]A w jakim celu została ona dodana również w wersji komputerowej ?

W takim celu ponieważ w wyszukiwarce tej co była teraz dostępna można poszukać wpisując trzy pierwsze litery drużyny lub użytkownika a w tej dodatkowej wyszukiwarce jest więcej opcji wyszukiwania.
Czyli trzeba by dla wersji mobilnej wyłączyć ten panel gracza i było by wporzo. Co Ty na to Stefik?
kamykov dzisiaj sprawdzałem i już na dolphin browser nie występuje ten problem nawet na wersji komputrowej. nie wiem czym to jest spowodowane ;p