Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: E-liga
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Ha! mam najmniej porażek ^^
Wesołych Świąt Elito !! Uśmiech
Wesołych Świąt Duży uśmiech
No i co tak cicho Język ?? Niższe ligi nas w ilościach postów przebijają więc coś trzeba popisać Duży uśmiech
1/3 sezonu za nami, zatem można już co nieco napisać o sytuacji panującej w tabeli. Jak większość się spodziewała miejsca numer 1 i 2 zostały bardzo szybko obsadzone przez wiadome ekipy Duży uśmiech Victoria wręcz miażdży wszystko co stanie jej na drodze, nie inaczej jest z Drzewcami, które również pozostawiają po sobie jedynie zgliszcza (Ta sytuacja to taki przedsmak tego co czeka nas w tegorocznym sezonie w naszej rodzimej lidze speedwaya w wykonaniu Falubazów i Unibaxów Język i obym się mylił bo nie będzie co w TV oglądać)
Również zgodnie z przewidywaniami większej części managerów ciekawa walka toczyć będzie się o 3 miejsce w tabeli, w grze na tą chwilę o 3 lokatę pozostają 4 ekipy z miejsc 3-6, choć nie skreślałbym jeszcze Sparty. W przypadku Wrocławian decydujący o powrocie do walki o medal może być najbliższy pojedynek w Powerem, choć nawet po zwycięstwie będzie piekielnie trudno. Na pewno natomiast ewentualna porażka Gnieźnian mocno skomplikuje ich sytuacje w walce o brązowy krążek, tym bardziej, że bezpośredni rywal w walce o ten krążek w ostatnią niedzielę wywiózł z Wrocławia cenne 2 punkty. Zatem Powerowi nie pozostaje nic innego jak w niedzielę zwyciężyć by po sezonie nie śpiewać
"Tak blisko, tak blisko jak ja (znaczy POWER)
Nie był Ciebie (czyt. Brązowego medalu) nikt tak blisko..."

Na potknięcia Ostrowian i Gnieźnian czekają zaczajone w kniejach Gryfy i Czorty Duży uśmiech
Co do strefy spadkowej to jak wiadomo wszem i wobec w tym sezonie z Ekstraligą pożegna się Promień Żary (nieskromnie dodam że spora w tym moja zasługa Duży uśmiech jako że po długich pertraktacjach zgodziłem się w końcu sprzedać Miotkowskiego temuż jegomościu Duży uśmiech a potem to już poszła lawina wyprzedaży Język ). Drugiego spadkowicza wyłoni najpewniej dwumecz Polonia Osielsko - Unia Tarnów I.
Faworyta ciężko wskazać, jednak dla Polonii zbawienny może się jeszcze okazać zdobyty 1 pkt w 1 kolejce w pojedynku ze Spartą. Jedno miejsce barażowe zajmie zatem ten kto z tego pojedynku wyjdzie zwycięsko i niech już zacznie się modlić o to by nie trafić na 2 drużynę z 1.2 bo to będzie oznaczało pewny spadek, przy trafieniu na drugiego z 1.1. obstawiam szanse na pozostanie 50/50
To by było na tyle ode mnie, a teraz czekam na lawinę krytyki Duży uśmiech

Wasz oddany Speedway World'owy Dariusz O. Duży uśmiech
Nikt nie pisze za takie pieniądze ;P
Znaczy, że się cholera tanio sprzedałem Smutny Ech wiedziałem Język
No niestety ktoś musi być chińskim mużynem i robić za miske bananowego ryżuUśmiech
Jako że najbliższe 4 kolejki zapowiadają się "nadzwyczaj ekscytująco" pozwolę sobie na małe spekulację jak będziemy wyglądać po ich rozegraniu, znaczy w sensie na czym kto będzie stał (może też siedzieć, albo leżeć, jak tam kto lubi)

8. kolejka (2014-01-19) - Nierozegrana
KS Czorty Myślibórz - Unia Tarnów I Typ 1
Polonia Osielsko - GRYFY Bydgoszcz Typ 2
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. - Polonia Ostrów Wlkp Typ 1
POWER Gniezno - Victory Leszno Typ 2
Promień Żary - Sparta Wrocław Typ 2

9. kolejka (2014-01-26) - Nierozegrana
Unia Tarnów I - Victory Leszno Typ 2
Promień Żary - POWER Gniezno Typ 2
Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. - Sparta Wrocław Typ 1
GRYFY Bydgoszcz - KS Czorty Myślibórz Typ 1
Polonia Ostrów Wlkp - : - Polonia Osielsko Typ 1

10. kolejka (2014-02-02) - Nierozegrana
Victory Leszno - Unia Tarnów I Typ 1 Bonus Victory
POWER Gniezno - Promień Żary Typ 1 Bonus POWER
Sparta Wrocław - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. Typ 2 Bonus Fc Stare
KS Czorty Myślibórz - GRYFY Bydgoszcz Typ 1 Bonus KS Czorty
Polonia Osielsko - Polonia Ostrów Wlkp Typ 2 Bonus Polonia Ostrów

11. kolejka (2014-02-09) - Nierozegrana
Unia Tarnów I - KS Czorty Myślibórz Typ 2 Bonus KS Czorty
GRYFY Bydgoszcz - Polonia Osielsko Typ 1 Bonus GRYFY
Polonia Ostrów Wlkp - Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp. Typ 2 Bonus Fc Stare
Victory Leszno - POWER Gniezno Typ 1 Bonus Victory
Sparta Wrocław - Promień Żary Typ 1 Bonus Sparta


Kod:
Tabela po 11 Kolejce :)
1.    Victory Leszno                    11    11    0    0    2    24
2.    Fc Stare Drzewce Gorzów Wlkp.     11    10    0    1    2    22
3.    Polonia Ostrów Wlkp               11     7    1    3    1    16
4.    POWER Gniezno                     11     7    0    4    1    15
5.    KS Czorty Myślibórz               11     6    1    4    2    14
6.    GRYFY Bydgoszcz                   11     6    0    5    1    13
7.    Sparta Wrocław                    11     3    1    7    1    8
8.    Polonia Osielsko                  11     2    1    8    0    5
9.    Unia Tarnów I                     11     1    0    10   0    2
10.    Promień Żary                     11     0    0    11   0    0

No to sobie trochę powróżyłem z fusów po kawie co to ją w trakcie pisania (w zasadzie to procedura ctrl +c i ctrl +v) spijałem. Taki o to ze mnie trochę wróżbita (nie mylić z Wróżbitą Maciejem). Tylko żeby wam do głowy nie przyszło mi robić na złość i się podkładać Język Hahaha taki suchar Duży uśmiech Wiecie weekend idzie człowiekowi wyłączają się już niektóre bezpieczniki i zaczyna wariować. Dobra nie ma co przeciągać bo jak już Speed wspomniał płacą marną kasę za to pisanie więc po co się przykładać, a poza tym kawa się skończyła, a nie ma komu zrobić świeżej. No to tymczasem, może za te 4 kolejki znowu mnie wena najdzie, ale wena, a nie tak jak to dziś miało miejsce nuda Język i coś naskrobię, w końcu za te 4 tygodnie to już będziemy wszyscy myśleć o finiszu, a kto nie lubi finiszować Język

P.s. Ten Niemiec zawsze musi o sobie przypomnieć jak już nacisnę Wyślij. Zapomniałem dodać że w moich wróżbach jest jedna mała, maleńka, maleciuciuńka niewiadoma. Tą niewiadomą to punkt bonusowy w dwumeczu Gryfy - Czorty. Fusy twierdziły, że Czorty i tak też wpisałem, ale kto wie Język Poza tym to fusy miały takiego samego nosa jak ja więc nie podkładać się !! Duży uśmiech
Interesująca diagnoza Język
Po dzisiejszych wynikach ciekawi mnie jedna rzecz. Dziś 4 mecze były powyżej 30 punktowej przewagi jednej z drużyn, a jakieś 3-4 sezony temu pamiętam jak wszystkie wyniki kończyły sie w przedziale 50-40 i wtedy było na prawde ciekawie na meczach, gdzie wydaje mi się ze w tym sezonie nie tylko po zmianie silnika ale też i większość zawodników powinna miec podobne skile to takie wyniki jak kiedyś powinny się tym bardziej teraz utrzymywać a jest całkiem odwrotnie.
Speed tylko zwróć uwagę że wszystkie te mecze z góry można było przewidzieć kto go wygra więc podejrzewam że przeciwnicy po prostu sobie odpuścili naprawę motorków w celach oszczędnościowych Oczko (ja np tak założyłem od razu że nie będę naprawiał bo po co jak i tam mam w palnik Język )A przy obecnym silniku nie naprawienie motorka po jednym biegu daje od razu sporą przewagę drugiemu który naprawy dokonał
No i po półmetku :p
Jakieś zaskoczenia??
Taaa jedno, miałeś mi się podłożyć w 8 kolejce Język Przelew poszedł, a tu dupa Duży uśmiech
i kolejny sezon za Nami...
Gratulacje dla medalistów zwłaszcza dla Hyzia bo to Jego pierwszy krążek w ekstralidze! Uśmiech
Ja się żegnam ale mam nadzieję że rozstanie z eligą nie będzie długo trwało Język

Pozdroooo Oczko
Dzięki również i gratulacje dla Was. No Hyziu brawo za brązowy medal po tylu sezonach starań :p
No to do zobaczenia ukppku Uśmiech
Stron: 1 2 3 4