Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 2 liga 2 grupa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam po mojej rocznej nieobecności w 2.2 . Miałem nadzieje że nie trafię znów do tej bądź co bądź ciężkiej grupy ale cóż. Nie ukrywam że moim celem jest próba awansu do 1 ligi chyba że po pierwszych meczykach zmienią mi się celeUśmiech.
Może jakiś typerek?
Ale sie chłopaki rozgadaliJęzyk
Daj trochę czasu trzeba przełamać pierwsze lodyUśmiech
no to wobec tego sprobujmy przelamac te lody i ogarnijmy typerka
Ja patrząc na wyniki 1 kolejki to tylko nie czuje się zaskoczony, tym że Shahtar nie wystawił składu a reszta to zdziwko dla mnie (pewnie nie pierwsze w tym sezonie)
w naszej grupie ty kamykov jestes zdecydowanym faworytem. zastanawia mnie jednak sila Panthers Boguszowice. czy to oni sa tacy dobrzy czy Red Bull Leszno tacy słabi. po pierwszej kolejce jest strasznie ciezko zabawic sie w typera drugiej kolejki bo jeszcze nie ogarniam sily druzyn.
Dobre pytanie odnośnie Panthers bo Red Bull wcale takie słabe nie było. A Ty Wodzu żeś też mnie zaskoczył wygraną na wyjeździe i po Lukasie się więcej spodziewałem niż 2 pkt wygraną.
podejrzewam ze mocna ekipe ma KS ROW "Jessi" Rybnik. Zlozona jest prawie z samych wychowankow i to takich troche przykoksowanych. Lukas teraz sie troche oslabil sprzedaza Kłosa ale nie wiadomo co mu w glowie siedzi i czy nie poczyni jakichs konkretnych wzmocnien. jednym slowem mnostwo jest niewiadomych. ja nie mam pojecia jak sie nastawic do mojego nastepnego meczu wlasnie ze wspomnianym KS ROW "Jessi" Rybnik. Poidejrzewam ze na styku bedzie spotkanie Red Bull Leszno i Stal_Piaski. CZARNI powinni wygrac z Lukasem. No Ty kamykov maszx wygrana w kieszeni. Wielka niewiadoma jest dla mnie mecz Shahtaru z Panthers
Wodzu ale zostałeś pojechany przez ROW w ostatnich dwóch biegachSmutny
Ja tam jak burza idę zobaczę jak za tydzień mi pójdzie z ROW'em.
ten mecz byl wygrany tylko musialem sie wylogowac z pewnych wzgledow. nie naprawialem i nie zmienialem motorow no i lipa...

ciebie kamykov rozwale na lopatkiUśmiech
Noto zaczynam się bać :p
Kurczę idę jak burza w tym sezonie, trochę się pozmieniało w tym sezonie aż takich dobrych wyników się nie spodziewałem
kamykov, no wymiatasz, zawsze cie podziwiałem Język Przynajmniej na początkuUśmiech
A moi seniorzy są zemną prawie od początku gry
kamykov zastanawiawialo mnie zawsze twoje ubogie archiwum transferow. grasz dlugo a w ogole nie kupujesz. ciekawa taktyka.
Stron: 1 2