Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: wykres skokow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

anonim-04

Witamm co wy na to zeby wwprowadzic jeszcze tutaj cos takiego jak wykres skokow skilla przy kazdym zawodniku latwo mozna bylo by sprawdzac kazde skoki jakie zawodnik mial od poczatku sezonu albo od wyjscia ze szkolki co wy na to??
ciekawe ale sądzę, że trochę zbyteczne Oczko
Ale jeżeli miałby coś takiego powstać w grze uważam, że tylko dla kont Vip Uśmiech
Fajny bajer,a rzeczy tego typu nigdy za wiele, jestem na TAK
Juz z 6 miesiacy temu o tym myslalem, tyle że kiedyś historia skokow sie kasowała po miesiącu więc wtedy to wyłączyłem i obecnie sa w bazie najstarsze skoki 7 czerwca, wiec spróboje to zrobić, lecz tak jak pisze dane nie będą rok w tym tylko te 6 miesięcy Oczko

anonim-04

To i tak dobrze zawsze bedzie mozna sobie zobaczyc na skoki stare

anonim-04

I co z tym bedzie?
Ja mam taki pomysł (może był już poruszany) żeby w treningu po najechaniu kursorem na danego zawodnika pojawił się dymek z informacją o sile, kondycji, starcie itd.Również w parku maszyn żeby dobierać motory do siły.Nie trzeba wtedy tyle klikać.W trakcie meczu np. dymek z ilością startów.
Notuję skoki od 2013-06-07 bez kasowania więc w nowej wersji będą graficzne jakieś wykresy Oczko