Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Archiwum transferów ligi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam taki pomysł, który mógłby być wprowadzony dla VIPÓW. Otóż lubie sprawdzać ruchy kadrowe moich rywali w lidze. Teraz muszę wchodzić w każdy klub by sprawdzić czy dokonali jakiś transferów, co Wy na to aby był przycisk Archiwum Transferów wszyskich drużyn w danej lidzę i mielibyśmy w jednym miejscu wszystkie transfery wszystkich drużyn z naszej grupy w przeciągu całego sezonu Uśmiech
jak dla mnie fajny BAJER bo sam tez tak robie wiec ogolnie jestem ZA
moze nie jest to bardzo potrzebne ale jakby bylo nie pogardzilbymDuży uśmiech
ja rowniez na + Uśmiech przydatne bardzo Uśmiech o ile Stefik dalby rade takie cos wyczarowac: http://sredniowiecze.zdrowo.info.pl/eliksir.html ;d
Dla mnie też bardzo fajny i przydatny pomysł Oczko

Myślę że nie byłoby problemem umieścić to w zakładce dla mojego przykładu "Ekstraliga" --> obok Tabeli, Terminarzu i statystyk.
(2013-12-19, 15:15:26)ukppku napisał(a): [ -> ]Dla mnie też bardzo fajny i przydatny pomysł Oczko

Myślę że nie byłoby problemem umieścić to w zakładce dla mojego przykładu "Ekstraliga" --> obok Tabeli, Terminarzu i statystyk.

no no w tym miejscu byłoby idealnie Uśmiech
I jak da sie cos z tym zrobic ?Oczko
Będzie w wersji 0.4, ale tylko powiedzmyw trakcie trwania seoznu czyli np 14 di przed 1 kolejna i do 16 koeljki tak?
no podgląd non stop Stefik Uśmiech
mogło by się wyświetlać w stworzonym oknie czatu że ktoś kogoś kupił np i dodatkowo rozpisaka archiwum transferów wewnątrzligowych, jak chcesz żeby coś opracować pisz do Umysłów
zamykam