Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Kalendarz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Propozycja zmierza do zmiany wersji kalendarza. W ROZGRYWKI-KALENDARZ IMPREZ widnieje kalendarz gdzie aby przejść do stycznia 2014 wystarczy RAZ kliknąć na strzałki w prawo. Natomiast w Asystencie sparingowym jest kalendarz gdzie by wybrać termin sparingu na styczeń 2014 trzeba klikać 2 RAZY, najpierw miesiąc potem rok. W rozmowach z kilkoma osobami, oni także zwracali na to uwagę. Czy nie byłoby lepiej gdyby w asystencie był również kalendarz taki sam jak w wersji kalendarza imprez? To samo jest przy planowaniu czwórmeczy czy zawodów indywidualnych.
Moim skromnym zdaniem ułatwiłoby to życie Uśmiech
ALe macie wymagania Duży uśmiech Zobacze wieczorem co sie da zrobc ;p
szczególnie w grudniu jest to denerwujący temat
Ot właśnie Uśmiech końcówka roku najbardziej ... dokucza Oczko
Stefik nie udało się nic w tej materii zrobić czy nie próbowałeś ?
Probowałem, nie udało sie. Zobacze za rok Duży uśmiech
Dobra, zatem pomyślności w Nowym 2014 Roku Uśmiech
Stefik gdy wrócisz do gry Uśmiech napisz czy jest szansa na zmianę kalendarza, aby przy ustalaniu sparingów szczególnie pod koniec roku a także przy następnym miesiącu, ułatwiał nam poruszanie się po nim.
po 10 lutym zaintsalujemy jakis nowy ;p
zobaczcie czy jest dobrze Uśmiech musialem go troche poszerzyc
Stefik,
jak u Ciebie ale sprawdzam na kilku przeglądarkach i nie działają mi klawisze przewijania w prawo i lewo, jedynie działa wyjście z kalendarza.
No potwierdzam u mnie to samo ;/
może nie podłączone jeszcze Duży uśmiech
w zapraszaniu na spary narazie jedynie
Poprawiłem to oraz dodałem przy ustalaniu czwórmeczy i zawodów indy. Jak by coś było nie tak to piszcie
Stron: 1 2