Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Głosowanie nad wyglądem Ligii Miast w następnym sezonie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jako że przed tym sezon była dyskusja na temat wyglądu rozgrywek, tj. ilości drużyn w danych ligach, wiec teraz z Radą postanowiliśmy aby rozpocząć głosowanie nad wyglądem rozgrywek w następnych sezonach. Oto nasze propozycje:

1 opcja:
ELM: 12 drużyn (2 grupy i play-off)
1LM: 8 drużyn (kazdy z każdym)
2LM: 8 drużyn (jak się zgłosi)


2 opcja:
ELM: 12 drużyn
1LM: 12 drużyn
2LM: tyle co sie zgłosi (min.6)


3 opcja: (kazdy z każdym 14 kolejek)
ELM: 8 drużyn
1LM: 8 drużyn
2LM: 8 drużyn
3LM: tyle co sie zgłosi (min.6)


4 opcja: (każdy z kazdym + playoffy miejsca 1-2,3-4 itd 16 kolejek)
ELM: 8 drużyn
1LM: 8 drużyn
2LM: 8 drużyn
3LM: tyle co sie zgłosi (min.6)


5 opcja: (grupy po 5 +play-offy)
ELM: 10 drużyn
1LM: 10 drużyn
2 LM: 10 drużyn (min.6)



i jeszcze odnośniki do danych opcji:
przy opcji 1:
z ELM spadaja 2 drużyny
z 1LM awansują 2 drużyny, spadają 2 drużyny
z 2LM awansują 2 drużyny

przy opcji 2:
z ELM spadaja 2 drużyny
z 1LM awansują 2 drużyny nikt nie spada
z 2 LM awansują 4 drużyny

przy opcji 3 i 4:
z ELM spada 5 drużyn
z 1LM awansuje 1 drużyna, 5 spada
z 2LM awansuje 1 drużyna

przy opcji 5:
z ELM spadają 3 drużyny
z 1LM awansuje 1 drużyna spadają 3
z 2LM awansuje 1 drużyna

Do głosowania są uprawnieni tylko zapisani w składach kapitanowie klanów, czyli:
kamykov
Hyziu
Jack21
Waleccrane
Speed
matti_1
Marex87
Hawaiki
bolo8333
MGRBarto
Zyga87
Zuma07
mika1688
kilerski13


Głosowanie do 19 stycznia
W opcji 5 jeśli jest po 5 zespołów w grupie to wychodzi że jeden zespół będzie pauzował???
Na to wychodziUśmiech

kilerski13

Ktoś mnie pominął, chyba jako prezes Sportowa Bydgoszcz też mam głos.
W niektórych opcjach jest podana możliwość gry play-offów, i mam co do nich pewną propozycję. Mianowicie:
Z tego co wiem tzw. "mecz o 1 miejsce" jest o pietruszkę (w przypadku 1LM i 2LM), bo i tak te dwie drużyny awansują. I tak samo jest na dnie tabeli. Mój pomysł jest taki, żeby 1 miejsce miało awans bezpośredni. Natomiast 2 i 3 jechały o awans. Wygrany awansuje. Przegrany zostaje. I tak samo na "dnie". Ostatnie miejsce bezpośredni spadek a 7 i 6 (biorę pod uwagę opcje 4 bo na razie wygrywa) jadą baraże przegrany spada a wygrany zostaje pozostałe miejsca jadą ze sobą według tego co jest wcześniejszego harmonogramu czyli 4 vs 5.
A w przypadku ELM play-offy wyglądają tak jak jest teraz
Co wy na to?
(2014-01-11, 17:26:43)kilerski13 napisał(a): [ -> ]Ktoś mnie pominął, chyba jako prezes Sportowa Bydgoszcz też mam głos.

Na pewno zostałeś pominięty przez nieuwagę. Powinno być 14 kapitanów a więc Cię brakuje. Na 100% masz prawo głosu.
(2014-01-11, 17:40:53)Mr. Zuma napisał(a): [ -> ]W niektórych opcjach jest podana możliwość gry play-offów, i mam co do nich pewną propozycję. Mianowicie:
Z tego co wiem tzw. "mecz o 1 miejsce" jest o pietruszkę (w przypadku 1LM i 2LM), bo i tak te dwie drużyny awansują. I tak samo jest na dnie tabeli. Mój pomysł jest taki, żeby 1 miejsce miało awans bezpośredni. Natomiast 2 i 3 jechały o awans. Wygrany awansuje. Przegrany zostaje. I tak samo na "dnie". Ostatnie miejsce bezpośredni spadek a 7 i 6 (biorę pod uwagę opcje 4 bo na razie wygrywa) jadą baraże przegrany spada a wygrany zostaje pozostałe miejsca jadą ze sobą według tego co jest wcześniejszego harmonogramu czyli 4 vs 5.
A w przypadku ELM play-offy wyglądają tak jak jest teraz
Co wy na to?

Nie rozumiem trochę dlaczego o pietruszkę, przecież P-O mogłyby być normalne 1-4 i 2-3 więc gdzie tu jest mecz o pietruszkę? Uśmiech wydaje mi się że to uatrakcyjni końcową fazę rozgrywek dlatego jak byłem za opcją z P-O Duży uśmiech
chodziło mi oto, że te dwie drużyny w finale (pomijając ELM) bez względu na to która wygra i tak awansują obydwie
Chyba, że (znów Duży uśmiech ) coś pominąłem Język I ta propozycja faktycznie nie ma sensu

Jack ja też jestem za P-O tylko proponowałem trochę zmienić jej wygląd Uśmiech
Acha ok rozumiem Tobie chodzi o ten ostatni mecz, to fakt, masz racje tylko troche smieszne te P-O by byly ale faktycznie wieksza mobilizacja i zainteresowanie i 2 kolejki krócej by było. Nawet spoko ale poczekajmy jaki pomysl wygraUśmiech
Raczej awans będzie miała 1 drużyna, a 2 z 7 wyższej ligi może jechać baraż
3 i 6 też powinna jechać baraż by było w PO ciekawiej
Tylko że wtedy 5 drużyna ELM by była bez rywala w PO
Koniec głosowania, wybrano opcje numer 4, czyli od przyszłego sezonu w każdej lidze będzie po 8 drużyn

4 opcja: (każdy z kazdym + playoffy miejsca 1-2,3-4 itd 16 kolejek)
ELM: 8 drużyn
1LM: 8 drużyn
2LM: 8 drużyn
3LM: tyle co sie zgłosi (min.6)

Z tego też pod koniec tego sezonu:
z ELM spada 5 drużyn
z 1LM awansuje 1 drużyna, 5 spada
z 2LM awansuje 1 drużyna