Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Turniej Par
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co wy na to by np. w lidze danej był turniej par i na danym torze kogoś w lidze jeden turniej i tak 10 turniejów parowychUśmiech Poprawki wpisujcie pod jeśli jesteście za bo to tak w skrócieUśmiech
Proponuję abyś przejrzał forum gdyż od dłuższego czasu odbywają się już turnieje parowe i drużynowe na różnych szczeblach lig, w 5, 4 i 3. Ludzie sami spragnieni dodatkowych wrażeń organizują je i rozgrywają. Poza tym istnieje jeszcze wiele innych rozgrywek, o których jest tam mowa. Poprzez ligi, puchary i turnieje juniorów, ligę miast i puchary różnej maści. Sporo tego, wszystko dostępne na forum.
Dokladnie jak wyzej.
A jesli proponujesz takie rozgrywki 'oficjalne' to poruszalismy taki temat, chodzilo o wiecej rozgrywek oficjalnych po za liga, pucharem gry i IMSW, ale jak wszyscy (chyba) wiemy nie jest to takie proste do zrealizowania i bardzo czasochlonne dla Stefika.

A tak na przyszlosc to precyzuj troche bardziej swoje propozycje.
Pozdrawiam.
Ja już od dawna o tym mówię i zacząłem to już będąc w 6 lidze także ze 4 edycje już zrobiłem tylko ciężko ogarnąć temat takiego turnieju bo sporo kwestii organizacyjnych trzeba ogarnąć. Jeśli ja organizuję to wiadomo że ja wszystko załatwię a jeśli będzie taki że niby wbudowany w grę kto to będzie organizował, jak ogarniesz sprawy techniczne, np za mało ludzi, za dużo ludzi itp
z takim turniejem wiele problemów które trzeba ogarniać na bieżąco dlatego to jest skomplikowany temat można to próbować organizować ale potrzeba czasu tego nie wprowadzimy w miesiąc, trzeba nowych funkcyjnych, ktoś musi być za to odpowiedzialny, Stefik nie może czuwać nad 7 turniejami parowymi bo nie da rady a i ma ważniejsze rzeczy Duży uśmiech
Mogę tylko powiedzieć że najlepiej jak znajdują się ludzie którzy ciągną indywidualnie takie turnieje wewnątrz lig, mogę tylko powiedzieć że będzie tworzone coś co ułatwi reklamę i organizację ale to niedługo Duży uśmiech
Wkrótce testy MPK Oczko

//Zamykam