Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: GPRO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zapraszam do zarejestrowania się do gry dla fanów Formuły 1. Jest to manager.

LINK : www.gpro.net
Widzę, że gra nadal jest w pełni dostępna pod wskazanym linkiem. Zainteresowała mnie. Ja gram od 3 lat w GP Predictor. Ale to chyba jest zupełnie inny format nie oparty na przewidywaniu wyników realnych wyścigów F1. Długi weekend jeszcze trwa, więc dam jej jutro szansę.

Mam kilka pytań. 
Czy menadżer jest powiązany z prawdziwymi wyścigami (wtedy dołączenie w trakcie sezonu jest trochę bez sensu) czy może po prostu tworzymy swojego kierowcę i zespół i zaczynamy rozwój? Ta druga opcja bardzo by mnie interesowała. Gram w Motorsport Manager (ten ze Steam) Tam właśnie tworzy się własny zespół F1. Online można mnie też spotkać w dwóch ligach F1 2017, ale tam oczywiście sama siadam za kierownicą. Tę grę polecam w szczególności, bo realizm jest już serio wybitny, choć sama nigdy nie jechałam takim autem, więc na tyle mogę ocenić. Może byśmy gdzieś na forum rozpoczęli też dyskusję o Formule 1, sezon trwa, Robert przemyka po paddocku. Byłoby co tydzień lub dwa o czym dyskutować, szczególnie jak Verstappen znowu kogoś sprzątnie na torze. 

Od siebie
Ja polecam Gamera.pl