Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Niewystawiony skład
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam teraz sparing. Wystawiłem sobie wczoraj czy przedwczoraj skład awizowany. Napewno była zielona ikonka przy meczu, teraz się loguję i patrzę, że mam niewystawiony skład (mecz się zaczął, karę mi naliczyło). Coś da się z tym zrobić?
http://www.speedway-world.pl/i,live-262394
Można liczyć na jakiś odzew ze strony administracji?

Pewnie kary mi nie cofniecie, bo chyba nie do udowodnienia, że wystawiałem skład, ale może jakieś potwierdzenie, że przyjęliście zgłoszenie o bugu i spojrzycie na to?
Nie mamy możliwości sprawdzić stan wystawienia skłądu przed meczem. Może zielona ikonak była przy innym meczu? System sam meczu nie usunie
Mógłbym przysiąc, że był na ten mecz skład wystawiony, no cóż.. Mam nadzieję, że się więcej to nie powtórzy..
Witam, wczoraj(04.03.2014) wystawiłem skład na dzisiejszy(05.03.2014) mecz który miał odbyć się o godz. 21, dzisiaj popołudniu jeszcze sprawdzałem skład i na 100% był wystawiony patrze teraz a tu kara za nie wystawienie składu i 40:0 co jest grane? http://www.speedway-world.pl/i,live-263324
widocznie nie wystawiłeś lub zrobiłeś to błędnie.
6 marca jechalem sparing za ktory oczywiscie dostalem pieniadze po czym tego samego dnia wieczorem ponownie dostalem pieniadze za mecz i kare za niewystawiony sklad.czemu???
wrzuc screena z ksiegowosci i z rozegranych meczy jesli mozesz Uśmiech sam na to chetnie spojrze bo sie robi bajzel w tych sparingach cos widze Uśmiech
(2014-03-08, 10:59:01)bartas83 napisał(a): [ -> ]6 marca jechalem sparing za ktory oczywiscie dostalem pieniadze po czym tego samego dnia wieczorem ponownie dostalem pieniadze za mecz i kare za niewystawiony sklad.czemu???

No jak czemu skoro 6 marca miałeś dwa mecze sparingowe jeden o 12 i tutaj skład wystawiłeś a drugi miałeś mecz o 21 i tutaj składu nie dałeś i dlatego kara za brak składu.
Przecież było info że mecze sparingowe z poniedziałku(3 marca) które nie były rozegrane zostały przeniesione na środę i czwartek(5-6 marca) na godzinę 21.
Racja Heniu zapomniałem o tym Oczko