Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Strona główna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Myślę, że dobrze by było rozbudować stronę główną. Bo jak na razie mało jest ciekawa, cały czas widzimy ten sam komunikat, który każdy z nas zna już na pamięć doskonale.

Dla użytkowników kont VIP dodać możliwość w ustawieniach przypięcia modułów, które chcemy widzieć bezpośrednio na stronie głównej. Oczywiście można to też rozgraniczyć w zależności jakie konto posiadamy.
Dla kont silverVIP - 3 moduły, a dla kont goldVIP - 6 modułów.

Komunikat na stronie głównej dobrze jak by się wyświetlał na dole strony pod ustawionymi wcześniej modułami.

Pozdrawiam serdecznie,
Leszek
w starej wersji strona główna/startowa była mega spoko najważniejsze informacje pod ręką a teraz jej brak, podobno zbyt ciężka była Język szkoda fajna była Duży uśmiech
pomysl bardzo fajny mi tez sie nie podoba ten tekscik ktory znam na pamiec ;d

dajmy jakies moduly dla kont VIP i nie bedzie az takiego przeciazenia. Nawet moze byc 2 dla Silver i 4 dla Gold
Dokładnie, lepsza byla strona glowna w starej wersji.
Wtej brakuje skortu dziennika i tych ikonek z przyjaciołmi, monitoringiem etc
Co do propozycji to kiedyś coś takiego pisałem,

Cytat:Na głównej stronie są panele informacyjne. Zajebista była by opcja wybierania co chce widzieć za informacje na mojej stronie Sw. Wiadomo jak jest - jeden córke, drugi teściową ;D Jak nie da rady zmontować opcji wybierania, to tunning istniejących nie zaszkodzi ;


1. Dziennik w skrócie
- najbardziej brakuje mi w nim wydarzeń ze szkółki, lub utworzyć panel szkółki. na którym to widniały by info o:
- nowych nabytkach
- skokach umiejętności
, o konieczności przedłużenia lub podpisania nowej umowy z trenerem/ami
- nadchodzących egzaminach na licencje
- terminach zakończenia rozbudowy szkółki.
Ok, jak coś pominełem to piszcie.

2. Pogoda -
- dla mnie osobiscie, nie potrzebne. Pogode dzisiejsza i na kolejny dzień wyczytamy z paska tego przewijanego.
Tego nie potrzebuje, szkoda miejsca... Nie ma pogodynki Paulinki Jerzynki nie ma na co popatrzeć.

3. Finanse.
- wstawił bym tutaj bilans tygodnia, miesiąca, sezonu. Ten szczegółowy do księgowego na biurko.
Wpisy z parku maszyn spamuja. Ważniejsze notatki o kasiorce wyczytamy w dzienniku.

4. Najbliższe mecze.
- nazwa naszej drużyny lub przycisk " live" podswietlone innym kolorem gdy
nie many wystawionego składu.

5. Poczta Ok

6. Typer - jako taki widzet

7. Panel zaproszeń z możliwością przyjmowania i odrzucania

8. Kalendarzyk imprez , najlepiej połączony z asystentem sparingowym. Coś tam kiedyś pisałem nt połączenia tego.

9. Teraz Wy Duży uśmiech
Wkrótce będzie testowana i wprowadzana nowa szata graficzna!
Po żyjemy zobaczymy jak to będzie Oczko

Ale puki co
//Odrzucone