Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Co jest?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam piszę w imieniu mojego brata, ponieważ gra na SW przez telefon , a pisać na forum telefonem to udręka.

Ustawił on ceny biletów powyżej maxa stojące 42zł siedzące 82zł vip 202zł, i zastał pusty stadion. Chciał zapytać czy to jakiś błąd?? i dlaczego mógł to zrobić skoro maxy są inne??

http://www.speedway-world.pl/i,live-243882

pozdrawiam
skoro dal ceny powyzej maksymalnych to nikt nie przyszedl... nie bez powodu podane sa te maksymalne ...
No tak za chytry byłUśmiech
Może ktoś z czerwonych się wypowie bo nie wiem czy to tak powinno działać
Skoro są podane ceny maksymalne to wtedy tak się dzieje że gdy je przekroczymy to nikt na te miejsca nie przyjdzie.

Przem@s

Dzisiaj mecz, a w profilu moich zawodnikow informacja ze wciaz przebywaja na obozie. Zdaza wrocic do 17:50 ? Wywracanie oczami Pewnie i tak przegramy (wszystkie motory u tunera), wiec przynajmniej bede mogl to zrzucic na zmęczenie podrozą Język
Dzisiaj bieg to co 5 minut chyba jest rozgrywany albo i więcej :/

Dramat ...
Czy w tej grze jest ktoś odpowiedzialny i pewny tego co robi??? Bo mam wrażenie że my jako menagerowie swoje a "administracja" swoje!
Dzisiaj były problemy z dostępem a jak już jest dostęp to mamy wyniki meczów.. Czy po to ustawiam mecz żebym nie miał możliwości go pilnowania???
Po prostu jaja sobie robicie z nas!!!!!!
Żądam powtórzenia kolejki i to w najbliższą sobotę!!!

Vinyll

Nie może być powtórzona kolejka bo większość meczy się jakoś odbyła , ale tam gdzie nie było dostępu to na pewno powtórka
jak nie może??? już nie raz odwoływali całą kolejkę przez braki w dostępie - nawet krótkim....
Tak więc podtrzymuję swoje zdanie o powtórce!!!!!!
Zyga mecze z dzisiaj po 18 będą powtórzone w sobotę info juz na shoutboxie, a oficjalne niedługo
No a druzyny ktore nie zdazyły wystawic sladu przed 18stą sa w plecy!!!Dlaczego?
przeciwnik otrzymał dla pierwszego składu dla kazdego zawodnika dodatkowy dzien treningu oraz zwiazane ze startem zawodnikow XP. A za tydzien w sobote gdzie bedzie powtorka meczy dodatkowo jemu i mojej druzynie nie beda sie zuzywały motory . Gdyby mecz był u mnie jeszcze bym to zrozumiał z racji handicapu. Ale ja gram na wyjezdzie!!!! Liczełem na to ze zmianą motorow cos ugram dzisiaj a tu jeszcze pogorszyły sie szanse dla mnie a wzrosły dla przeciwnika (gram na wyjezdzie)