Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Akceptacja transferu przez sprzedającego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Taka mała propozycja, żeby sprzedający miał możliwość akceptacji sprzedaży zawodnika. Ktoś wystawia kogoś na listę, aukcja się kończy, kupujący daje jakąś kwotę i następnie sprzedający akceptuje bądź nie sprzedaż zawodnika.
Po co coś takiego? Sprzedający miałby wtedy możliwość niesprzedania zawodnika rywalowi z ligi, gdyby zaszła taka sytuacja, badź w przypadku gdy nie zadowala go kwota. Można by było np. ustawić taką opcję przez godzinę (lub dłużej) i w przypadku braku reakcji sprzedającego transfer byłby zatwierdzany.
bez sensu Uśmiech Czemu ? Ustawianie transferów. Jak ?

Założmy ze wystawiam zawodnika za XXX kwotę. Jestem umówiony z kolega ze sprzedaje mu tego zawodnika właśnie za kwotę XXX. Ktoś przebija zawodnika z kwota YYY ja nie akceptuje transferu i tak z 5 razy załóżmy dopóki nie sprzedam temu co trzeba...

Teraz sobie wyobraź że na takie coś wpada 50% menadżerów....

A dodatkowo załóżmy że kogoś nie zadowala cena to nie akcpetuję bo myśli że z czasem dostanie więcej....

Do skutku według mnie dochodziłoby jakieś 10% transferów zawodników na "poziomie"

Mam nadzieję że wystarczająco dosadnie wybiłem wam tę propozycje z głowy Uśmiech
Zgadzam sie z Siwym.
Przekretow byloby ze ho ho Duży uśmiech
No niestety ale to pomysł rodem z piekła co niektórym otwierałby drogę do wyższego levelu przekrętów
Siwy podał dobry przykład, jak dla mnie NIE
No cóż - podaliście typowo polskie rozumowanie - że to stworzy przekręty Uśmiech

Ja myślałem o pozytywach, przekrętów nie brałem pod uwagę Duży uśmiech
oczywiście są pozytywy tylko już mamy problem z transferami i próbujemy wszelkimi możliwymi sposobami to okiełznać Twój pomysł daje wiele roboty Darii Duży uśmiech
Zamykam. Dlaczego? Napisane wyżej.