Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Obecność online
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co Wy na to aby wzorując się na meczach (ligowych i towarzyskich) wprowadzić obecność online także na turniejach indywidualnych i czwórmeczach ? Wprawdzie nic nie wnoszący do funkcjonalności gadżet, jednak pokazujący kto "na żywo" obserwuje zawody. Obserwując dzisiaj finał IMSW taka myśl wpadła mi do głowy Uśmiech
Dobry pomysł. Jestem ZA
Jak najbardziej, fajny pomysl, jestem ZA.
Również jestem za , tym bardziej że nie zajmie to raczej wiele pracy - skopiowanie i wklejenie kodu jedynie Uśmiech
dobry pomysł Uśmiech
Pomysł dobry, warto to wdrążyć.
Czy NACZELNY ADMIN mógłby ustosunkować się do tematu ? Póki co komentarze są pozytywne Uśmiech
Mogę to zrobić w takiej formie jak jest w meczach: Widzowie online i wypisani. OK?
A czy można przy okazji zrobić, tak aby było wiadomo po zakończeniu meczu ile osób ogólnie w czasie jego trwania go oglądało(śledziło wynik).  
czyli zliczyc unikatowo uzytkownikow ktorzy w danym przedziale czasu byli na tych zawodach ? tyle ze to zliczy rowniez tych ktorzy nawet na sekunde weszli w czasie trwania

Turbina

Super pomysł. Jestem za .
To według mnie nie szkodzi, że ktoś wszedł na sekundę, w sumie to obrazowo będzie widać jakie było zainteresowanie danym meczem. 
Oki będzie w 0.4
close
x