Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Sparing w sobotę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W dniu 08.03.2014 przeniesiona została kolejka ligowa, u mnie również widnieje sparing w tym dniu. Niewiem skąd się wziął ten mecz, tym bardziej że sparingów w sobotę nie rozgrywamy. Proszę o sprawdzenie sytuacji.
Mecze z poniedziałku (dziś) przeniesiono na sobotę, po 22 ma być więcej wiadomo, także pozostaje czekać
Nie wiem czy admini czytają nasze postulaty, ale moim zdaniem skoro wszystko przesunęło się, także sparingi dzisiejsze to także zostać powinny także czwórmecze przesunięte. Np. liga juniorów, nie każdy wystawił skład. Kary nie było za brak, ale punktów nie odrobi się. Swoją drogą dziwne i zastanawiające jest milczenie na temat awarii. Nie wydaje się aby była to awaria serwera DNS gdyż na pingi domeny odpowiadał serwer adresem IP. Może wreszcie czas aby przenieść grę na serwery firmy, która ma nadzór nad systemem 24h i reaguje momentalnie lub ma zdublowane zasoby. Jestem zdania, że powinno się trochę zainwestować więcej kasy i przenieść na porządne hostingi. Kwestia wyboru dokąd. Ciekawe, że zawsze są problemy weekendowe, niemal w ogóle w ciągu tygodnia.
Telkosr zacznijmy od tego że to nie była awaria serwera Uśmiech Sam napisałeś że serwer odpowiadał... Był to błąd związany z zabezpieczeniami serwera lub domeny ciężko to bez dokładnych danych określić raczej musiałby się Stefik wypowiedzieć na ten temat
Właśnie trochę martwi mnie ta cisza ... Obawiam się, że pokutują jakieś wcześniejsze decyzje. Ale przy braku wyjaśnień będziemy tracili wiarygodność jako społeczność. Poza kilkoma "krzykaczami" większości zależy aby gra szła płynnie i bezawaryjnie i aby się rozwijała. Stąd nadal w niej jesteśmy. Łatwo jest krytykować i wieszać psy, jednak musi opaść kurtyna milczenia i niedopowiedzeń. Bez tego trudno będzie oczyścić atmosferę, a w tej sytuacji trudno namawiać kolejne osoby na założenie konta w grze.
ja tam nie wiem co tu jest grane w moim przypadku nie mam przeniesionego spara na sobote, odjechany zostal dzisiaj ale czytając posty to uważam ze powstal niezly bałagan bo coniektórzy gracze zarobią podwujnie za mecze ligowe i spary jako gospodarze inni potracą kase na remonty motorów jak i ich zużycie jedno jest pewne powinno sie anulować całą niedziele i dzisiejszy dzień i wgrać stan gry z soboty wieczora wtedy nikt by nie był pokrzywdzony tyle w temacie
Jeżeli została przesunięta kolejka, to moje pytanie brzmi czy jedziemy w tych samych składach co w zeszłą niedzielę, kiedy była awaria czy można składy zmieniać?
Nadmieniam, że może to być handicapem dla drużyn, które jechały mecze o godzinie 8.00, ponieważ znały wynik meczu do 14 biegu.
Robert
Wogóle to całe zamieszanie...W moim przypadku, gdzie jechałem o być albo nie być w Ekstalidze, przeciwnik, widząc że mam lekką przewagę, mógł sie wzmocnic i zakupić zawodnika z LT, a akurat takowy był....Całe szczęscie nic takiego sie nie stało i mam szanse powtórzyć wynik z Niedzieli i wygrać mecz...

MarekAureliusz

Trafiło się o tyle źle, że mamy końcówkę sezonu, dla niektórych najważniejsze mecze. Wiadomo też, że zbliża się wysyp i niektórzy wystawiali zawodników, bo myśleli że sprzedadzą się po meczu, a tu lipa. I przez takie coś może się okazać że kształt tabeli na koniec sezonu będzie zupełnie inny...
MarekAureliusz, można cos takiego zglosic, zawodnik zostanei cofniety.