Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Indywidualne Mistrzostwa Ligii Juniorów - Sezon 08
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Eliminacje do 8 sezonu IMLJ

W tym sezonie została zgłoszona bardzo mała ilość zawodników, dlatego też Eliminacje rozpoczynamy od razu od Ćwierćfinałów, których w sumie będzie 5, z dwóch obsadzonych największą ilością zawodników awansuje po 7 najlepszych, a z pozostałych 3 turniejów tylko po 6 zawodników.
Poniżej pojawi się lista zawodników zgłoszonych do IMLJ, oraz rozstawienie na poszczególne rundy.
Zapraszam chętnych do organizacji poszczególnych rund do zgłaszania swoich kandydatur. W sumie potrzeba 7 organizatorów


1/4 Eliminacji - 12.04.2014

Organizator - Szwadron Gniezno
Awans 7 najlepszych zawodników

Organizator - FC Stare Drzewce
Awans 7 najlepszych zawodników

Organizator - Tatusie Bydgoszcz
Awans 6 najlepszych zawodników

Organizator - Werewolves Staszów
Awans 6 najlepszych zawodników

Organizator - Speed Fordon
Awans 6 najlepszych zawodników


1/2 Eliminacji - 19.04.2014

Organizator - Lubella Lublin

Organizator - Polonia Ostrów Wlkp


Finał Eliminacji - 26.04.2014

Organizator - POWER Gniezno
Aktualizacja po 2 rundzie

speed_55

Kliemann pojechał na zdezelowanej maszynie a Hamann nie został zaproszony

Kukuczka

(2014-05-24, 20:44:50)speed_55 napisał(a): [ -> ]Kliemann pojechał na zdezelowanej maszynie a Hamann nie został zaproszony

Jak nie został zaproszony?
Zapki były wysłane do wszystkich zawodnikow 2 razy sprwdzałem czy wszystkich zaprosiłem.
Widocznie odrzuciłeś zapke swojego zawodnika ale to nie wypisuj ze nie został zaproszony.

speed_55

Hamann nie jechal w innych zawodach i ma wolny termin. Skoro zaproszenia nie było to i nie było czego odrzucić.
Aktualizacja po 4 rundzie
Aktualizacja po 5 rundzie
Widze,że 11 juniorów jedzie ostatni sezon juniorki. Od przyszłego sezonu nowe pokolenie. Chętnie zapiszę swojego do startu...
Aktualizacja po 8 rundzie
(2014-06-19, 08:49:34)Teves napisał(a): [ -> ]Widze,że 11 juniorów jedzie ostatni sezon juniorki. Od przyszłego sezonu nowe pokolenie. Chętnie zapiszę swojego do startu...

Eliminacje będą ciekawe Uśmiech
Aktualizacja po 9 rundzie
Przepraszam za obsuwę, ale dopadła mnie przerwa urlopowa, a plik miałem w pracy i nie miałem jak zrobić aktualizacji. Zawstydzony