Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 3 liga 6 klasa - sezon 12
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

MarekAureliusz

Prosimy o wyjaśnienie sytuacji "podejrzanego", patrząc z boku nie wygląda to najlepiej, ale z drugiej strony pewna wygrana, a może akurat było to potrzebne do sprawności?
Faktycznie dziwnie to wygląda ... Być może sprawność wymagała takiego puszczania zawodników. Najlepiej ten mecz usunąć z pozycji typów i tę kolejkę porównać przy 4 a nie 5 meczach.
Dobra chłopaki widzę że macie straszne dylematy więc rezygnuję z pkt za ten mecz albo proszę o ukaranie jakimś minusem lub jak wam się podoba.Pozdrawiam lecz zanim kogoś o coś oskarżycie to łatwo przeliczyć biegi w sparingach zobaczyć wiek zawodników itp,itd i dopiero snuć domysły.Ja się ostatecznie zrzekam tych punktów jeśli to ma popsuć zabawę.Nie zależy mi.
(2014-05-18, 19:50:53)Marek79 napisał(a): [ -> ]Składam protest, zobaczcie jak gregory7372 kombinował żeby rezultat końcowy był dokładnie taki jak typował, to jest skandal! Duży uśmiech
http://www.speedway-world.pl/i,result-270665

Czy takie 'coś' jest (będzie) dopuszczalne i tolerowane?

No Panowie teraz to mnie załamaliście, serio kurde takie tematy tu rozważamy?
Nawet jeśli robił te zmiany pod wynik to co z tego? (nie wieżę by tak było bo po co komu coś takiego, robić zmiany by w jakimś typerku 5 osobowym być pierwszym, no proszę Was)
To zwykła zabawa dla rozluźnienia i stracenia dodatkowego czasu Język
Robił dla wyniku czy nie jego sprawa, to tylko zabawa po co takie ciśnienie, mecz się liczy i tyle!
Nie róbmy kwasów o byle co, pośmiać się można ale nie traktujmy takich rzeczy tak poważnie,
Panowie błagam Duży uśmiech

MarekAureliusz

8 kolejka, tak było:

Czesiu Opole vs Turbina 63 : 27 (36)
BULSI LESZNO vs LStartGniezno 15 : 74 (59)
CKM Palladyn Clonakilty vs Solino Inowrocław 0 : 75 (75)
United Sexy Boyz vs Towers Wrocław 30 : 60 (30)
Draco Squad Kościan vs KugelSpeed 25 : 65 (40)
_______________________________________________________________________________________

gregory7372:
Czesiu Opole vs Turbina 61:29 (32) 5
BULSI LESZNO vs LStartGniezno 17:73 (56) 5
CKM Palladyn Clonakilty vs Solino Inowrocław 33:57 (24) 1
United Sexy Boyz vs Towers Wrocław 30:60 (30) 15
Draco Squad Kościan vs KugelSpeed 22:68 (46) 3

Marek79:
Czesiu Opole vs Turbina 63:27 (36) 15
BULSI LESZNO vs LStartGniezno 19:71 (52) 3
CKM Palladyn Clonakilty vs Solino Inowrocław 25:65 (40) 1
United Sexy Boyz vs Towers Wrocław 35:55 (20) 3
Draco Squad Kościan vs KugelSpeed 21:69 (48) 3

telkosr:
Czesiu Opole vs Turbina 63:27 (36) 15
BULSI LESZNO vs LStartGniezno 25:65 (40) 1
CKM Palladyn Clonakilty vs Solino Inowrocław 33:57 (24) 1
United Sexy Boyz vs Towers Wrocław 35:55 (20) 3
Draco Squad Kościan vs KugelSpeed 19:71 (52) 1

Jack21:
Czesiu Opole vs Turbina 63:27 (36) 15
BULSI LESZNO vs LStartGniezno 25:65 (40) 1
CKM Palladyn Clonakilty vs Solino Inowrocław 30:60 (30) 1
United Sexy Boyz vs Towers Wrocław 32:58 (26) 5
Draco Squad Kościan vs KugelSpeed 19:71 (52) 1

MarekAureliusz:
Czesiu Opole vs Turbina 65:25 (40) 5
BULSI LESZNO vs LStartGniezno 25:65 (40) 1
CKM Palladyn Clonakilty vs Solino Inowrocław 0:75 (75) 15
United Sexy Boyz vs Towers Wrocław 30:60 (30) 15
Draco Squad Kościan vs KugelSpeed 17:73 (56) 1

MarekAureliusz 37
gregory7372 29
Marek79 25
Jack21 23
telkosr 21
_____________________________________________________________________________________________

Wszystkim to pasuje czy mam coś zmieniać w wynikach?
OK chłopaki, zwracam koledze honor!
Jest wielce prawdopodobne że dokonywał zmian ze względu na sprawność a nie po to by 'oszukiwać',
myślę że nie zniżyłby się do takiego poziomu.
Ja rozdmuchałem to nieporozumienie więc serdecznie przepraszam wszystkich uczestników Uśmiech

Graty dla MarkaAureliusza za bardzo ładne typowanie w tej kolejce Duży uśmiech

MarekAureliusz

Poszczęściło mi się z moim meczem, inaczej tak różowo by nie było Oczko ale dzięki
W związku z aferą korupcyjną Uśmiech rezygnuję z dalszego udziału w zabawie.Dzięki MarekAureliusz za mimo wszystko sympatyczną zabawę do tego czasu.Reszcie graczy dziękuję za rywalizację naprawdę czystą z mojej strony i życzę zwycięstwa głównemu stróżowi prawa w tej zabawie gwarantując że dopiero teraz wielce prawdopodobnie będę robił przekręty na jego wyniki by zniżyć się do poziomu do którego zostałem sprowadzony.Po za konkursem nikt mi tego nie zabroni. Duży uśmiech Pozdrawiam.
Jest mi przykro Smutny
Ale syf, no ręce opadają
Ale się porobiło ... Trzeba pisać aby gregory wrócił i nie liczymy tego spotkania nikomu. Wyszło źle choć miała być to tylko zabawa.
Moja wina, zle zareagowałem i zanim pomyślałem to napisałem to co napisałem, przykro mi bo naprawdę nie chciałem żeby tak wyszło.
Przeprosiłem tutaj i na PW w grze ale jak widać chyba nie da się tego naprawić.
Co mogę więcej zrobić...?
Marek79 spoko zakończmy już ten temat.Urazy nie żywię choć chęć do typowania straciłem obawiając się że przy wyjaśnionych wynikach ciążyć będzie na mnie presja że jak zmienię kogoś to sam wiesz coUśmiech Oczywiście będę jeździł uczciwie i to co napisałem to była taka moja złośliwa odgrywka że będę kombinował przeciw Tobie za co też przepraszam i pozdrawiam. Do typowania jednak na dziś jestem zniechęcony.

(2014-05-22, 11:53:27)telkosr napisał(a): [ -> ]Ale się porobiło ... Trzeba pisać aby gregory wrócił i nie liczymy tego spotkania nikomu. Wyszło źle choć miała być to tylko zabawa.

Sory ale nie mogę się zgodzić z Twoją propozycją i nie chodzi mi o mnie bo ja już nie typuję ale MarekAureliusz byłby na tym stratny najbardziej w stosunku do reszty a gwarantuję że mnie nie przekupił do takiego wynikuJęzyk Więc na odchodne mam prośbę by zostało tak jak jest.PozdrawiamUśmiech
Nie masz za co przepraszać, należało mi się.
Rozumiem Twoją decyzję. Wiem jednak że jeśli nie wrócisz to stracę dużo, nikt tego pewnie nie powie (napisze) że to przeze mnie straciłeś ochotę do typowania ale wszyscy to wiedzą...
Trudno, jeśli nie da rady Cię przekonać...

Mam nadzieję że jeszcze kiedyś zechcesz typować z nami Uśmiech
gregory7372
nie napinajmy sie niepotrzebnie, troszke z rozpedu mnie rowniez sie udzielilo, jesli nie ten jeden mecz to odlozmy cala kolejke, jakby sie nie rozegrala i zakopmy topory wojenne, ktorych tak naprawde nie ma. Mamy wlasne stadko bawiacych sie w typowanie, niech tak zostanie. Pokazmy, ze mimo roznicy zdan i przeciwnosci, po wyjasnieniu wszystkich zawilosci, jestesmy nadal razem i bawimy sie dalej. Typowanie to nie walka o zlote kalesony, dajmy spokoj wasniom, podajmy sobie reke i jako wspolnota zuzlowa, dzialajmy dalej ponad wszelkimi podzialami, taka moja propozycja.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10