Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zgłaszanie WO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

Vinyll

Eh dla czego kłamiesz kolego sam założyłem czwórmecz bo nie dostałem zapki i poinformowałem w środę o tym mojego kapitana , a w czwartek stworzyłem swój czwórmecz i nie pisz proszę głupot . Stefik lub Henrik czy możecie sprawdzić kiedy był założony czwórmecz prze ze mnie ?
Nie można tego sprawdzić ;/
(2014-07-05, 15:03:54)matti_1 napisał(a): [ -> ]14 kolejka 11.07.2014
Speedway Tigers - Sportowa Junior Bydgoszcz 5-7 (163-136)
pierwszy mecz: 9:3 Bonus: ST

1 org: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) 4-2
ST: Ks.Stal Gorzów Wielkopolski (MarcinGw) - Lubella Lublin (Roko) 24 i 75
SJB: Tatusie Bydgoszcz (kilerski13) i Orliki Fordon (Vinyll) 50 i NS

2 org: Polonia Osielsko (matti_1) 1-5
ST: Ostrowskie Diabły (Casaletto) - Polonia Osielsko (matti_1) 26 i 38
SJB: Polonia 1920 (Polonista-1975) i StachuTeam (Davido100) 39 i 47

Wynik pierwszego meczu do rozstrzygnięcia przez Radę Ligi. Ja zgłosiłem brak zaproszenia dla Vinylla. Sprawa kontrowersyjna.

Ponieważ nie można sprawdzić kto kiedy zakłada turniej, więc trzeba było pogłówkować i przeanalizować całą sytuacje jaka jest w tabeli.
Wszyscy oprócz Vinyll'a dostali zapki i dziwię się czemu on nie miał by dostać (co osiągnęłoby ST?).
Gdybym przyznał rację Vinyll'owi to SJB to by wygrali za 4 pkt (mecz w którym byli bez szans) i nie musieli by jechać w barażach kosztem LBDT.
Powinienem przyznać wynik 0:0, lecz po głębszym zastanowieniu się, by ustrzec się przed możliwymi "wyłudzeniami" walkowerów lub wyników 0:0 (nie twierdzę, by SJB chciał specjalnie oszukać), zostawiam wynik taki jaki padł w rzeczywistości.

Vinyll

Można , ale już za późno i masz rację pewnie i tak byśmy to przegrali . Ale dla wyjaśnienia żeby zaprosić kogoś trzeba wejść w drużynę wysłałem moja historię do kilerskiego kto mnie obserwował pierwsza wizyta zapraszającego to czwartek 9:34 , a miał obowiązek zrobić to do wtorku do 24 tylko tyle chciałem dodać.
Pozdrawiam
Vinyll

kilerski13

15 kolejka 18.07.2014
mecz o 3 miejsce:
Junior Tigers - Sportowa Bydgoszcz

Brak składu gospodarzy

MarekAureliusz

Może nie można sprawdzić daty, ale można sprawdzić ID. Sprawdźcie ID czwórmeczu z ligi miast i założonego przez Vinylla, będzie widać na pewno który był założony wcześniej i orientacyjnie czy były w zbliżonym czasie czy po kilku dniach
(2014-07-13, 21:52:36)Vinyll napisał(a): [ -> ]Można , ale już za późno i masz rację pewnie i tak byśmy to przegrali . Ale dla wyjaśnienia żeby zaprosić kogoś trzeba wejść w drużynę wysłałem moja historię do kilerskiego kto mnie obserwował pierwsza wizyta zapraszającego to czwartek 9:34 , a miał obowiązek zrobić to do wtorku do 24 tylko tyle chciałem dodać.
Pozdrawiam
Vinyll

To następnym razem jak będzie taka sytuacja to wklej screena w tym dziale (odnośnie oberwacji) i miałbym dowód jakiś, a nie wszystko opierać na domysłach i relacji stron zainteresowanych.

Vinyll

Kamykov ja nie zgłaszam pretensji do Ciebie sam wpadłem na to po fakcie jak można to sprawdzić , ale tak jak napisałeś nic by to dla drużyny nie zmieniło więc spoko , a następnym razem wiem już jak udowodnić , że ktoś zapomniał lub się pomylił.
Pozdrawiam
Vinyll

kilerski13

16 kolejka 25.07.2014
mecz o 3 miejsce:
Sportowa Bydgoszcz - Junior Tigers
pierwszy mecz 10-0 (250-0)

WO dla SB - brak składu gości
Stron: 1 2 3 4